дискусійна платформа Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова

Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова

Як залучати громаду та бізнес до розвитку окремих районів Львова? Як активна громада може вплинути на облаштування свого району? Як окремому району стати соціо-культурним осередком Львова? Про це та інше говоритимуть 26 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Коли?

26 вересня,11:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники районних адміністрацій,  представники активних громадських організацій, активні львів’яни, урбаністи, експерти з розвитку та представники ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  26  вересня о 11:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Спальний чи культурний: яке майбутнє у Сихова

Із Сиховом пов’язані різні стереотипи, наприклад, що це неблагополучний район, або ж лише спальний. Але чи справді це так? Над цим і не тільки міркували учасники дискусії «Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова», організованої Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Гімназію Шептицьких у Львові перетворять у школу європейського зразка. Візуалізація

Ідею спорудження нового приміщення європейського зразка для Львівської гімназії Блаженного Климентія Шептицького висловив отець Олег Ладнюк, директор гімназії, під час дискусійної платформи «Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова», організованої за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Сихів матиме свій театр

9 жовтня у червоній залі Культурно-освітнього центру імені Довженка відбудеться перша вистава театру «Domus». Про це повідомила Наталія Меньшикова, одна з організаторів театру та режисер майбутньої вистави, під час дискусійної розмови на тему: «Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова», організованої порталом «Твоє місто».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!