дискусійна платформа Як гарантувати безпеку дітей біля шкільних та дошкільних закладів Львова?

Як гарантувати безпеку дітей біля шкільних та дошкільних закладів Львова?

Які заходи потрібно провести для того, щоб збільшити заходи безпеки для дітей на майданчиках, де часто можна бачити шприци та пляшки від алкоголю?  Якими повинні бути спільні рішення щодо забезпечення порядку біля проблемних дитячих майданчиків та хто повинен за це відповідати? Як налагодити роботу щодо затримання та подальшої роботи з наркозалежними? Про це та інше говоритимуть 7 жовтня вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки міжнародного фонду за розвиток демократії.

Коли?

7 жовтня, 10:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління освіти ЛМР, активні батьки (ГО «Батьки в дії»), депутати, представники Муніципальної дружини та поліції.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  7 жовтня о 10:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Біля шкіл та дитсадків Львова облаштують відеоспостереження

Встановлення відеонагляду за навчальними закладами дозволить моніторити проблемні місця і скеровувати туди представників «Муніципальної дружини» або ж поліції.

У Львові говоритимуть про те, як гарантувати безпеку дітей біля навчальних закладів. Де подивитись?

Які заходи потрібно провести для того, щоб збільшити заходи безпеки для дітей на майданчиках, де часто можна бачити шприци та пляшки від алкоголю? Якими повинні бути спільні рішення щодо забезпечення порядку біля проблемних дитячих майданчиків та хто повинен за це відповідати? Як налагодити роботу щодо затримання та подальшої роботи з наркозалежними? Про це та інше говоритимуть 7 жовтня вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Це не поодинокий випадок. Діти знаходять шприци і в пісочницях

У Львові інцидент у дитячому садку, на території якого хлопчик знайшов використаний шприц, здійняв справжній галас, насамперед серед батьків. Tvoemisto.tv поцікавилось, що слід зробити у місті, щоб уникнути таких випадків у майбутньому.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!