дискусійна платформа Як повинні розвиватись райони Львова? Зустріч друга - Рясне

Як повинні розвиватись райони Львова? Зустріч друга - Рясне

Яким буде розвиток Рясного? Які найбільші «болючі точки» потрібно ліквідовувати? Які перспективи розвитку району на мапі Львова? Про це та інше говоритимуть 14 листопада під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Коли?

14 листопада, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники Шевченківської районної адміністрації, акктивні мешканці Рясне-1 та Рясне-2, управління транспорту та зв’язку ЛМР, управління культури та управління екології, депутати ЛМР, урбаністи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 14 листопада  о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Нова дорога, індустріальний парк та озеро. Як зміниться Рясне?

Які реальні покращення вже зовсім скоро можуть запрацювати у Рясному обговорювали на дискусії «Як повинні розвиватись райони Львова? Зустріч друга – Рясне».

На вул. Шевченка у Львові хочуть збудувати новий міст. Доповнено. Візуалізація

Щоб уникнути втрати єдиного сполучення центру Львова з Рясне-1 та Рясне-2, наступного року на вул. Шевченка планується збудувати новий міст з вул. Ковча на вул. Шевченка.

Сьогодні у Львові обговорять шляхи розвитку мікрорайону Рясне

Сьогодні, 14 листопада, о 12:00 у Львові говоритимуть про те, які найбільші «болючі точки» потрібно ліквідувати, щоб посприяти розвитку мікрорайону Рясне. Дискусійну розмову можна буде переглянути онлайн на Tvoemisto.tv.

У Львові відремонтують частину вулиці Шевченка

Вже наступного року розпочнуться роботи з реконструкції вул. Шевченка, яка веде до мікрорайонів Рясне-1 та Рясне-2.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!