дискусійна платформа Виклики та перспективи якісної забудови у Львові

Виклики та перспективи якісної забудови у Львові

Як зробити Львів кращим за допомогою якісної забудови? Які основні перспективи якісних, креативних забудов у Львові? Що потрібно сучасній архітектурі Львова, щоб перемагати у світових конкурсах і ще збільшувати привабливість і комфорт міста? Про це та інше говоритимуть 18  листопада під час зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Коли?

18 листопада, 11:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники забудовників, архітекторів, дизайнерів, начальник управління архітектури ЛМР, начальник управління охорони історичного середовища.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  18 листопада об 11:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 

 

Не мислити фасадами і фінансами. Як розбудовувати Львів?

Перезавантажені вулиці, «мислення фасадами», відмова забудовників рахуватися з потребами й побажаннями мешканців, ігнорування законів та постанов – ось неповний перелік проблем, що періодично виникають у забудові Львова. У чому полягає містобудівна політика та як можна її удосконалити обговорювали на дискусії Tvoemisto.tv «Виклики та перспективи якісної забудови міста».

Завтра у Львові говоритимуть про якісну забудову міста. Де подивитись?

Завтра відбудеться дискусійна зустріч "Виклики та перспективи якісної забудови у Львові ", на якій будуть присутні дизайнери, архітектори та забудовники.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!