дискусійна платформа Відповідальність і пошук консенсусу між владою і громадою в місті. Приклад сесійної зали ЛМР

Відповідальність і пошук консенсусу між владою і громадою в місті. Приклад сесійної зали ЛМР

Як відновити нормальну роботу сесій Львівської міської ради? Як знайти консенсус між владою та громадою міста? Про це та інше говоритимуть 31 січня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Коли?

31 січня, 16:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники місцевої влади (керівники депутатських фракцій ЛМР), громадських організацій, муніципальної дружини, поліції.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 16:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

У Львові пропонують притягувати до відповідальності за блокування міськради

Блокування міської ради і перешкоджання роботі депутатського корпусу під час сесій є не акціями прямої дії зі сторони громадських організацій, а правопорушеннями.

Завтра у Львові говоритимуть про пошук консенсусу між владою та громадою міста. Де подивитись

Завтра, 31 січня, відбудеться дискусія "Відповідальність і пошук консенсусу між владою і громадою в місті. Приклад сесійної зали ЛМР", організована міською дискусійною платформою "Твоє місто Львів".

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!