дискусійна платформа Технологічні стартапи: якою є конкурентоздатність українського продукту

Технологічні стартапи: якою є конкурентоздатність українського продукту

Під час зустрічі 2 жовтня, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки ПАТ «Кредобанк», говоритимемо про українські стартапи, наскільки вони є конкурентними та затребуваними на міжнародному ринку, як залучати інвесторів до своїх розробок.

Українські стартап-компанії отримали можливість взяти участь у програмах одного з найбільших акселераторів стартапів у світі – MassChallenge. Програма акселерації  стартапів Центральної та Східної Європи Bridge to MassChallenge розпочата спільно з найбільшим банком Польщі - PKO Bank Polski, дозволить найкращим стартапам регіону розвинути свої ідеї та вивести бізнес на новий рівень. Під час дискусії директор Бюро інновацій PKO Bank Polski Ґжеґож Павліцкі поділиться власним досвідом пошуку перспективних стартапів та долучиться до загального обговорення.

Коли?

2 жовтня, 11:00

Де?

Конференц-зал готелю Асторія, вул. Городоцька, 15

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: директор Бюро інновацій PKO Bank Polski Ґжеґож Павліцкі, Марцін Мазурек (Marcin Mazurek) - виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу ПАТ "Кредобанк", представники львівських та українських стартапів, фінансові експерти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  2 жовтня об 11:00  на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!