дискусійна платформа Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста

Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста

Як залучати громаду та бізнес до розвитку окремих районів Львова? Як активна громада може вплинути на облаштування свого району? Як окремому району стати соціо-культурним осередком Львова? Дискусійна платформа Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» продовжує цикл дискусій про те, як розвиватимуться райони Львова цього року, і розпочнемо з Галицького району. 

Коли?

11 січня, 14:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: голова Галицького району Львова, урбаністи, управління охорони історичного середовища ЛМР, Львівавтодор, управління транспорту ЛМР, депутати ЛМР, громадські активісти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831

10 проблем центру міста, які треба розв’язати, щоби Львів не втратив обличчя

Середмістя без людей, неконтрольована забудова, корки та надмір автівок, відсутність концепції та обмежений простір для туристів – головні виклики для Галицького району.

Три вулиці у центрі Львова можуть стати пішохідними. Візуалізація

На вулицях Руданського, Фурманській та Нижанківського планують заборонити проїзд автомобілів та ліквідувати парковки.

У Львові обговорять, як має змінитися центр міста. Де подивитися трансляцію

Сьогодні у Львові під час дискусії, організованій дискусійною платформою "Твоє місто Львів", говоритимуть про те, як повинен розвиватись центр міста, зокрема, про збереження та реставрацію старих будинків, громадські простори в центрі Львова, планові ремонти та інфраструктурні рішення.

У Львові говоритимуть про те, як зміниться центр міста. Де подивитись

Як залучати громаду та бізнес до розвитку окремих районів Львова? Як активна громада може вплинути на облаштування свого району? Як окремому району стати соціо-культурним осередком Львова? Дискусійна платформа Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» продовжує цикл дискусій про те, як розвиватимуться райони Львова цього року, і розпочнемо з Галицького району.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!