дискусійна платформа Реформи у сфері безпеки руху. Правові, інфраструктурні аспекти

Реформи у сфері безпеки руху. Правові, інфраструктурні аспекти

Дискусійна зустріч «Безпека на дорогах. Правові та інфраструктурні аспекти» покликана з’ясувати можливості та представити для широкої аудиторії основні напрямки нововведень та напрацювань, що розглядаються на рівні законодавчої, виконавчої влади і місцевим самоврядуванням.  Реформи в сфері безпеки дорожнього руху одні з найочікуваніших сьогодні в країні.

Статистика аварійності попередніх років, висновки експертів та результати соціологічних досліджень свідчать, що українці і львів’яни зокрема вважають безпеку на дорогах одним з пріоритетів і готові підтримати зміни, спрямовані на покращення ситуації. В той же час мешканці відзначають надзвичайно малу інформативність в цьому напрямку. Дискусія «Безпека на дорогах. Правові та інфраструктурні аспекти» сприятиме кращому інформуванню та залученню в підтримку реформ громадськими організаціями міста.

Коли?

23 лютого, п'ятниця, 13:00 

Учасники: предаставники Міжнародного республіканського інституту (IRI), менеджер з реформ дорожнього сектору Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, народні депутати України, депутати ЛМР, поліція, Го «Хтось не зробить», Rotary Club Lviv International.

Онлайн трансляцію дивіться орієнтовно о 13:00 за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook сторінці Твого міста.

Проблема не в грошах і не в правилах. Як держава робитиме дороги безпечнішими

Менеджер реформ Міністерства інфраструктури Віктор Загреба про війну між радянською та європейською інженерними школами, нові підходи та розподіл коштів на дороги.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!