дискусійна платформа Перспективи новітнього використання Порохової вежі у Львові

Перспективи новітнього використання Порохової вежі у Львові

Львівські архітектори опікуються Пороховою вежею понад 60 років, однак останнім часом в різних колах підіймають питання про те, щоби відняти в них цю будівлю. Нещодавно відбулася зустріч керівництва Львівської обласної ради (яка є власницею будівлі) та керівництва ЛОО Національної спілки архітекторів України. Під час зустрічі досягли домовленості спільними зусиллями створити у цій будівлі «Міжнародний архітектурно-мистецький центр Львівщини». Для досягнення мети обласна рада та архітектори мають пройти шлях дискусій та планування. Очевидно, що він буде непростим. Під час дискусії завтра обговорять формат роботи та функціональна програма для такого Центру. 

Коли?

29 березня

Учасники: Богдан Гой, голова ЛОО Національної спілки архітекторів України, Андрій Білоус, заступник голови ЛОР,  Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, Мирослава Туркало, управління культури ЛОДА, Ольга Березюк, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Олег Яськів, директор Центру Шептицького УКУ, Маркіян Іващишин, культурний центр Дзига, Юрко Назарук, холдинг емоцій Fest!, та інші. 

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 16:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Центр архітектури та мистецтва? У Львові обговорять перевтілення Порохової вежі

Керівництво Львівської обласної організації Спілки архітекторів України і Львівської обласної ради ухвалили спільне рішення про початок активного діалогу стосовно перетворення Будинку архітектора в Пороховій вежі у «Міжнародний архітектурно-мистецький центр Львівщини». Темою дискусії буде формат роботи та функціональна програма для такого Центру.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!