дискусійна платформа Чи потрібен Львову перший приватний пологовий будинок?

Чи потрібен Львову перший приватний пологовий будинок?

Виконавчий комітет Львівської міськради кілька разів розглядав та відкладав погодження містобудівних умов та обмежень для проектування Медичного центру з пологовим будинком Medicover на ділянці по вул. Гетьмана І. Мазепи, 23. Причина затримки – позиція окремих мешканців прилеглих будинків. Про ситуацію та про те, наскільки Львову потрібен приватний пологовий будинок та для того, щоб почути всі сторони, дискусійна платформа "Твоє місто Львів" організовує зустріч.

Коли?

21 червня, 17:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: представники медичного центру Medicover, архітектори, активісти, мешканці прилеглих будинків, депутати ЛМР, управління охорони здоров’я ЛМР, директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 17:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.


Чи потрібен Львову приватний пологовий будинок

Питання будівництва першого приватного пологового будинку у Львові спричинила у місті тривалі дискусії. Під час громадських обговорень, що відбулись на вулиці Мазепи, поруч із ділянкою, де планують звести новий Медичний центр із пологовим будинком Medicover, мешканці заявляли, що будівництво може позбавити їх єдиної зеленої зони в кварталі. Аби з’ясувати, що отримають львів’яни завдяки появі у місті приватного пологового будинку – якісне медичне обслуговування найвищого рівня чи незручності – Tvoemisto.tv провело дискусію за участю представників компанії-інвестора, проектувальника, чиновників та мешканців.

Чи потрібен Львову перший приватний пологовий будинок? У Львові проведуть дискусію

Сьогодні, 21 червня, відбудеться дискусія щодо ситуації з будівництвом першого полового будинку у Львові, де мешканці прилеглих будинків виступають проти забудови.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!