
фото надали в жк safe town
Біля парку і за 15 хвилин до центру Львова. Які переваги пропонує ЖК Safe Town
Жити неподалік центру міста та водночас мати у пішому доступі парк, кав’ярню, дитячий майданчик, аптеку та спортзал нині неабияк актуально та зручно. Майбутнім мешканцям житлового комплексу Safe Town від компанії «Нова Оселя» в цьому пощастило. Але не лише в цьому: прямісінько в межах кварталу планують облаштувати дитсадок, супермаркет, офіси, прогулянкову алею – загалом чи не усе, що потрібно для комфортного життя, навіть не покидаючи територію будинку.
5-10 хвилин до парків та скверів
У Safe Town буде своя простора прогулянкова алея площею 5 тисяч квадратних метрів із Wi-Fi, зоною для занять спортом та активного відпочинку. Водночас для тих, хто хоче ходити на прогулянки неподалік будинку, то всього лише 10 хвилин пішки є парк «Піскові озера». Він розташований між вулицями Коновальця та Чупринки в історичному ареалі міста. До 1990-х ці озера називали «Алтайськими», як їх і досі називають старожили та деякі тамтешні мешканці. До парку з невеликими міськими озерами з вулиці Коновальця веде вулиця Гординських (колишня Алтайська – звідси і назва).

Збережений сквер є і на перехресті вул. Кульпарківської з вул. Героїв УПА. Тут цьогоріч планують висадити десятки дерев. А поруч – на вулиці Гіпсовій – Кульпарківський сквер. Він доволі невеличкий і деякі мешканці Львова, можливо, й не знають про нього. Однак в цьому його перевага, адже це якраз одне з тихих та затишних місць, де можна провести час на свіжому повітрі.
12 хвилин до історичного ареалу Львова
Біля вже відомих «Піскових озер» у вишуканій двоповерховій віллі у стилі модерн розташований музей Івана Труша. Тут художник мешкав разом із сім’єю впродовж понад 30 років. Так, прихильники мистецтва і такого роду відпочинку можуть уявити, як приблизно виглядав побут родини Трушів. Із предметів інтер’єру майже нічого не залишилось, але всі стіни покривають полотна митця.
Із часу відкриття музею тут діє постійна експозиція, розгорнена у двох розділах. На першому поверсі колись була кухня та дві житлові кімнати, що слугували одночасно і вітальнею, і спальнею, і дитячою. Там висіли пейзажі Труша, портрети відомих сучасників митця та його родини, а також етюди з власного саду. На другому поверсі представлені картини, написані під час його подорожей до Закарпаття, Криму, Італії, Єгипту та Палестини.
Утім музей Труша – не єдина тут знакова для Львова будівля. Вулицею Євгена Коновальця розташований цілий ряд історичних віл, пам’яток архітектури місцевого значення, які нерідко привертають увагу туристів та якими опікуються місцеві мешканці.
Фото: Вікіпедія
Наприклад, 10 хвилин пішки від «Піскових озер» потрібно, аби дістатися вілли Бочаровського, що на розі вулиць Коновальця – Залізняка. Її збудували у 1925 році у дворковому стилі за проєктом архітектора Яна Новорити. Масивні колони автор проєкту стилізував під артдеко. Далі вулицею проглядається вілла Люба. Будинок без особливого оздоблення, але з оригінальною формою вікон у стилі раціональної сецесії. Ще одна вілла у дворковому стилі з колонами – «Ґражина». Вона розташована на вул. Коновальця, 102. Її збудували тут у 1906 році, а нині тут – кафедра дизайну Національного лісотехнічного університету. Також є вілли Неймана, Нюта, вілли-близнюки родини Равських та Садловських тощо. Загалом ця частина міста дуже багата на історичні будинки, де колись жили відомі львів’яни.
Транспорт та інфраструктура
Одночасно мікрорайон вулиці Кульпарківської має зручне транспортне сполучення чи не з кожним районом міста. Ви зможете залишити авто і відправитися сучасними автобусами чи тролейбусами до потрібної локації:
Фото: unsplash.com
- гіпермаркету Ашан ~ 5 хв
- інноваційного простору Futura HUB («Eat & work») ~ 5 хв
- найбільшого на заході України ТРК із кінотеатром «Victoria Gardens» ~ 6 хв
- фітнес клуб Sport Life вул. Героїв УПА ~ 6 хв
- торгового комплексу у Львові з ковзанкою та басейном «Південний» ~ 10 хв
- міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького ~ 15 хв
- головного залізничного вокзалу ~ 20 хв
- автовокзалу на вул. Стрийській ~ 20 хв
Зазначимо, що комфортний та сучасний простір Futura Hub, який розташований зовсім неподалік ЖК Safe Town, поєднує в собі декілька напрямків: від бізнес-центру до гастрономічних закладів. Futura Hub – це місце, яке об'єднує творчих людей та бізнес-кластер Львова. Тут можна проводити культурні та бізнес-івенти, презентації, семінари, коуч-сесії тощо, або обрати для себе у календарі події на вільний вечір.
Фото: futura-hub.com.ua
Що важливо, зараз на Кульпарківській (від Наукової до Городоцької) змінюють тролейбусну контактну мережу. Тут застосовують сучасні європейські комплектуючі, які суттєво покращать рух, зроблять його швидшим та безпечнішим. Особливо це буде відчутно на перехрестях, зокрема кільцевих.
Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, це – перша реалізація ряду проєктів, які передбачає співпраця з ЄБРР щодо реконструкції ділянок контактної мережі. До вересня її планують повністю реконструювати за кошти Єропейського банку реконструкції і розвитку. Нині відбуваються вже фінальні роботи.
«Якраз на вул. Кульпарківській можна буде повністю відчути, яким справді може бути тролейбус – зручним, тихим, екологічним і швидким. Також в межах саме цього проєкту мають створити (і вона вже фактично збудована) ділянку контактної мережі від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької. Це дозволить невдовзі створити нові тролейбусні сполучення, які вже є в процесі розробки», – говорить він.
Не менш важливо й те, що Safe Town від компанії «Нова Оселя» планує розташування на своїй території 271 місце для паркування. Це стане можливим завдяки підземному та гостьовим паркінгам. У такий спосіб внутрішні двори житлового простору повністю виділені для відпочинку.
А для тих, хто любить пересуватися на двоколісному, біля нового житлового комплексу – на вулиці Садовій, яку кілька років тому капітально відремонтували, – облаштували велодоріжки. Зручно буде їздити і на електросамокатах, які цьогоріч стали дуже популярним видом транспорту у місті. Окрім цього, вулицю Садову у межах ремонту розширили, там з’явилося нове асфальтне покриття, понад 80 паркомісць, підвищене перехрестя, громадський простір для мешканців, пологі з’їзди та заїзди на тротуар і пішохідні переходи.
40-45 хвилин пішки до центру Львова
Розташування ЖК Safe Town зручне для тих, хто любить ходити пішки – всього за пів години до самого серця міста. Дорогою у напрямку центру, приміром, на вул. Героїв УПА можна і перекусити, і попити кави. Вулиця розташована в історичній місцевості Львова і віднедавна там з’явилося чимало атмосферних закладів – ресторанів та кафе. Серед них:
Фото: unsplash.com
- Late Breakfast Club – сучасний європейський ресторан сніданків, бранчів та обідів
- Studio78.coffee – простора кав’ярня, де подають рамени і можна зручно працювати
- Daily dose of mmm – ще один заклад, де подають бургери, суші, гарніри тощо
- Чотири Чебуреки Prosecco Bar – тут чебуреки доповнюють просеко або іншими ігристими, мають цікаві рецепти та сезонні новинки
- Живий хліб – кафе-пекарня, де випікають хліб на заквасках, приготованих самостійно та з натуральних інгредієнтів
5 хвилин до інноваційної школи
У мікрорайоні вулиці Кульпарківської є низка закладів дошкільної освіти, початкові та середні школи, як приватні, так і комунальні. Зокрема, на території ЖК Safe Town окреме приміщення виділять саме під приватний дитсадок. Діти зможуть займатися з педагогами, не покидаючи межі кварталу. Це буде зручно і для батьків, оскільки зекономить їхній час на добирання в іншу точку міста. Окрім того, територія внутрішніх дворів обгороджена, є цілодобова охорона та продумана система відеонагляду, що гарантуватиме цілковиту фізичну безпеку.
Що стосується позашкілля, то за 5 хвилин від нового житлового комплексу розташована інноваційна STEM-школа INVENTOR, на Окружній, 96. Це – позашкільна освіта нового формату для дітей від 3-х до 16-ти років. Тут вони навчаються за допомогою конструкторів LEGO Education, вивчають інженерію, початкову і практичну механіку, основи робототехніки тощо. Також проводять і онлайн-навчання, де юні програмісти та програмістки поринають у світ програмного забезпечення.
На вул. Любінській та вул. Караджича неподалік мікрорайону Кульпарківської розташовані школи з поглибленим вивченням фізики, математики. Йдеться про гімназію «Євшан» та фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка, випускники яких щороку входять до рейтингу тих учнів, які найкраще склали зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року вони вкотре його очолили у Львові.
Фото-візуалізації надали в компанії «Нова Оселя»
Повна або часткова републікація тексту без згоди редакції заборонена та вважатиметься порушенням авторських прав.
Міські акценти
- «Для візочника у Львові є два варіанти – дім і балкон». Що можна змінити?
- Де у Львові побачити копію дохристиянської писанки
- Що буде на місці «Добробуту» у Львові. Нові подробиці давньої історії
- Будинок з історією. Як колишній парафіяльний дім став приватним
- «Із грішми проблем нема». Коли у Львові добудують сміттєпереробний завод
- Із трамваєм чи без. Як планують змінити вулицю Миколайчука
- Паркування у Львові. Що змінилось та де найчастіше штрафують
- Наскладали дров, купили генератор. Як ОСББ Львова готуються до зими
- Без хліба, світла і зв’язку. Як Львів пережив ракетні удари
- «Маємо нову тенденцію». Як змінилася ситуація з орендою житла у Львові
- Білозора чи Вакарчука? Як у Львові перейменують вулицю великих математиків
- «Реально небезпечно». Що робити з електросамокатами у Львові
- «Крапля в морі». Чи вдалося зберегти туризм у Львові попри війну
- «Укрзалізниця» передає лікарню в центрі Львова. Що там буде
- «Це терапія, яка допомагає». Чи варто було проводити Свято музики у скорботний день
- З якими назвами вулиць у Львові ми попрощаємося
- «Треба йти до школи!» Яким буде навчання у Львові з 1-го вересня
- «Не буде червоної доріжки». Чи виграє львівський бізнес від скасування мит на товари
- Чи справді у Львові готові будувати квартири із кімнатами захисту
- Місто-фортеця, або Чим є Львів для путіна
- «На вас чекає смерть за Бучу, Ірпінь, Київ…» У Львові зняли відео, через яке виник скандал
- Як Львів підготувався до можливого нападу Путіна
- Як бізнес у Львові реагує на повідомлення про імовірний напад Росії
- Як отримати відшкодування за розірвані колеса через ями у Львові. Пояснення юриста
- Так продовжуватись не може. Як покращити онлайн-навчання у львівських школах
- Готель на ринку, або Коротка історія «Добробуту» у Львові
- Е-квиток у Львові. Усе про картки, ціни, пільги
- На вершині – пішохід. Що передбачає Піраміда мобільності у Львові
- Перехоплювальні паркінги, е-квиток і безпечні дороги. Що робитиме Львів для покращення мобільності
- Недовіра директорці. Що відбувається у львівському ОХМАТДИТі
- День Х. Коли у Львові запрацює е-квиток і чому не з 13 січня
- Замість автобусів може бути поїзд, або Що змінить у Львові електричка
- У Львові розробили перший тролейбус з автономним ходом. Навіщо він місту та куди поїде
- Одна бригада, сім батальйонів. Як у Львові планують організувати оборону у разі наступу Росії
- «Не дати їм будувати, щоб до них підходили всякі жулікі». У Львові виник скандал через будову на Княгині Ольги
- У яких районах Львова потрібне нове житло та чим виділятися на ринку первинного житла сьогодні
- «У Львові варто будувати кампуси». Що відбувається на львівському ринку нерухомості сьогодні
- «Україна для Росії пріоритет номер один». Аналітик – про можливе російське вторгнення
- «Далі знову буде ескалація». Аналітик про загрозу російського вторгнення
- «Зараз маємо пік». Як змінилась ціна на квартири у Львові
- «Думав, вона послизнулась». Водій маршрутки каже, що не зрозумів, що наїхав на монахинь у Львові
- Все можна робити швидше? Хто та як проєктує львівські вулиці
- Львів готує план, щоб повернути дітей до школи. Як це відбуватиметься
- «Посидіть дома, почитайте книжку». Андрій Садовий про нові обмеження у Львові
- На межі життя і смерті. Що відбувається та хто платить за лікування у лікарні швидкої допомоги
- «Нас зробили крайніми». Що у Львові з вакцинацією вчителів та як дають раду інші міста
- «Ми перестали розуміти, чого хоче покупець». Важливі думки після BookForum у Львові
- Як «спорт поза політикою» стає зброєю проти України
- Моцарт виглядає для вас чужинцем, але дайте йому час
- Збережуть чи забудують. Що буде на території кераміко-скульптурної фабрики у Львові
- Усі чекають на апеляцію. Як розгортається справа шести засуджених поліцейських у Львові
- Чи справді спорт поза політикою. Як зреагували на позицію львівського спортсмена Горуни
- «Маємо прийняти нову реальність». Олексій Коган про Leopolis Jazz Fest
- Місто, де можна розвивати мистецькі ідеї. Ніколя Фасіно про «Французьку весну» у Львові
- «Караван історій». Що буде із кінотеатром у Стрийському парку
- Вода в місті. Як річка Зубра впливає на львів'ян і як її врятувати
- Квіти на руїнах. Що можуть збудувати у лісопарку «Погулянка»
- Як у Львові оновили унікальну браму в будинку, де жила дружина Грушевського
- «Підпільні» матрьошки. Як у Львові заробляють на російській символіці
- Як оплатити за воду, не виходячи з дому. Детальна інструкція
- Законсервований простір. Чого бракує культурі і відпочинку у львівському парку
- Так триває історія. Як демонтаж Монументу Слави у Львові змінює сенси територій
- Від підземелля до небес. Що унікальне можна побачити в соборі святого Юра у Львові
- Як не купити «проблемну» квартиру і чи реально повернути гроші. Розмова з юристом
- План на Великдень. Як церкви у Львові уникатимуть скупчень вірян
- Чи справді можна вакцинуватись залишковими дозами. Журналістський експеримент
- Навколо автовокзалу. Як врятувати від депресії новий район на околицях Львова
- Тут живе дух Львова. Чи зникне з мапи міста кінотеатр «Коперник»
- За тиждень Великдень. Як волонтерки у Львові напекли пів тисячі пасок для військових на Сході
- Епіфаній теж просив. Як у центрі Львова будують храм. Оновлена візуалізація
- Мистецький дух і дірява підлога. Як це – жити в будівлі театру в центрі Львова
- Забуте і нове. Як може змінитись обличчя Львова за кілька років. Візуалізація
- Мені треба тільки житло, розумієш? Історії непомітних
- Як занепав «символ Львова», або Чи зміниться щось на Стрийському автовокзалі
- Як у старі добрі часи. Хто такі садівники Львова і для чого вони місту
- «Пустіть в туалет!» Як це, коли у Львові не працюють громадські вбиральні
- Воля і розрахунки. Що потрібно, щоб запустити у Львові міську електричку
- Шлях вакцини. Як у Львові зберігають і перевозять «щит» від коронавірусу. Репортаж
- На невеликі квартири у Львові ціна зросла. Що змінилось на ринку нерухомості у час пандемії
- Продукти з'їмо самі. Як ресторани у Львові пішли на новий локдаун
- Весняне дежавю. Коли у Львові можуть ввести локдаун
- Два тижні на збір. Що буде із солодощами і кавою з переходу на Митній
- Два Львова. Як минуло перше онлайн-обговорення здорожчання проїзду в міському транспорті
- Тут живе дух Львова. Як дають собі раду бар «Корівка» і «Пиріжкова» на Словацького
- Як привчити львів’ян прибирати за своїми домашніми улюбленцями
- Без бюджету та з виконкомом. Як на сесії домовлялись депутати і Андрій Садовий
- Кав’ярні для чоловіків, цукерні – для жінок. Розваги і торгівля у Львові сто років тому
- Затори у Львові. Чому світлофори в місті працюють так, а не інакше
- Чемні/хамовиті. Громадський активіст про те, як паркуються у Львові та Києві
- Куди зникає дух Львова. Справа магазину на Краківській
- Викинули продуктів на сотні тисяч. Як бізнес у Львові пережив другий локдаун
- Берлін у центрі Львова. Як після реставрації виглядає брама на Князя Романа
- Труднощі перекладу? Що не так із українською мовою у Львові
- Автобуси і політика. Чому Садовий запитує у львів'ян, у кого місту купувати транспорт
- Новий рік та Різдво у Львові сто років тому і сьогодні. Історія, фото
- Дожити до ста. Дві історії довгожителів Львова
- Львівська ОТГ офіційно запрацювала. Як пройшло передноворічне засідання депутатів
- Бруківка, асфальт, камінь і знову бруківка. Сім п'ятниць вулиці Бандери
- Христос народився! Як львів'яни переходять на святкування Різдва 25 грудня
- Будемо розвивати і ринок, і Сихів. Як «Шувар» створює нові простори для львів'ян