ілюстративне фото: studway.com.ua

ілюстративне фото: studway.com.ua

Хто хоче стати мільярдером? У Львові розпочався конкурс «StartUp Прорив»

1565 0
Учасники конкурсу матимуть нагоду два місяці безкоштовно навчатися для створення успішних StarUp-компаній у супроводі десятка найуспішніших менторів, які поділяться власними success story.

Цими вихідними у Львові стартувала наймасштабніша подія України в галузі стартапів – Tech StartUp School. Відкриття зібрало понад тисячу учасників. Із 200 перспективних проектів журі обиратиме найкращі, які підтримають інвестори. Готувати та представляти проекти конкурсантам допоможуть досвідчені ментори-підприємці. Tvoemisto.tv занотувало головне, що пролунало під час мотиваційних виступів.  

«Хто хоче стати мільярдером? Бачу підняті руки. Тоді це саме та аудиторія, з якою можна працювати, – так несподівано почав свій виступ співзасновник компанії ELEKS, народний депутат України Олексій Скрипник. – І зразу про сумне: для успіху необхідно років 15. Хто не готовий на такий марафон, то навіть краще не починати. Не можна починати стартапи з думкою про швидкі гроші. Мій перший досвід я починав з думкою заробити на квартиру, а врешті грошей вистачило хіба на двері для квартири. Але все можливе».

«Дам вам кілька порад з власного досвіду, який допоміг мені в житті стати людиною, в штаті якої працює понад 500 людей. Будьте проактивними, шукайте, відрізняйтеся від інших і зразу думайте про масштабування – ставте цілі на 10-15 років вперед», – розповів засновник мережі Майстерня Карамелі, ресторану Tante Sophie, пабу «Дублін» Андрій Дзюбан.

«З досвіду знаю, що 1 зі 100 стартапів є суперуспішним, тому тут точно є декілька майбутніх мільярдерів. 15 років тому я був на вашому місці, а вже зараз ми конкуруємо з світовими компаніями. Я із задоволенням допоможу і сам, за необхідності дам в допомогу свій відділ інновацій, маркетингу і давайте разом зробимо щось таке, що прогримить на весь світ», – додав Ростислав Вовк, CEO, директор компанії Kormotech.

«Не випадково ми проводимо це в Львівській Політехніці. Це один з найстаріших технічних закладів в в Східній Європі, ім’я якого творили багато знаних людей. Бажаю Вам не зупинятися і втілювати всі Ваші мрії в життя, які також, переконана, стануть прикладом для наступних», – сказала проректор з навчальної діяльності Наталя Чухрай.

«Річ, яка працює і яка відрізняє успішні від неуспішних – це наполегливість. Будьте наполегливі і ще відкрию вам  Великий секрет успіху Ваших проектів. Він в цих людях, які зараз тут є і які допоможуть Вам  під час навчання. Не знехтуйте цієї можливістю і все у Вас вдасться», – звернувся до присутніх заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Підтримала проект StartUp Прорив і компанія AVALON Inc.

«Для компанії Avalon Inc. важливо брати активну участь у розвитку освіти, культури, спорту та міста. Креативні та підприємливі студенти – це майбутнє нашої країни. Ми інвестуємо у таланти та підтримуємо ідеї, які змінюють світ, роблять його комфортним та розумним. Це вже не перша участь нашої компанії як організатора та ментора у реалізації стартап-проектів. Наші бажання та досвід дозволяють інвестувати у розумні та креативні ідеї. Саме зараз надзвичайно важливо розвивати нашу країну. Ми переконані, що студенти – носії змін на краще! Бажаємо вдалого старту організаторам та усім учасникам цього інноваційного заходу і успіхів у реалізації важливого для міста та країни завдання», – пояснила рішення підтримати конкурс керівник маркетингового відділу Юлія Лебедєва.

Що таке StartUp Прорив?

Учасники конкурсу матимуть нагоду два місяці безкоштовно навчатися для створення успішних StarUp-компаній у супроводі десятка найуспішніших менторів, які поділяться власними success story. І врешті - на початку грудня відбудеться конкурс стартапів Tech Startup Challenge — пітчинг перед потенційними інвесторами та бізнес-ангелами.

«StartUp Прорив особливий своїм масштабуванням. А також тим, що ми маємо намір залучити велику кількість інвесторів і значний призовий фонд, що дасть можливість профінансувати більшу кількість гідних стартапів. І ще тим, що учасники конкурсу проходитимуть тривале навчання у поважних менторів і тренерів, які входять у топ-100 найбагатших людей України і зможуть своїм прикладом показати, як зробити стартап ефективним і успішним», — говорить керівник Tech StartUp School Назар Подольчак.

Що відбуватиметься на «StartUp Прориві»?

• Безкоштовне навчання стартаперів на базі «Львівської Політехніки» і Tech StartUp School

• Безкоштовні майстер-класи, успішні історії від практиків, які мають досвід реалізації стартапів;

• Конкурс стартапів Tech Startup Challenge — пітчинг перед потенційними інвесторами та бізнес-ангелами;

• Нетворкінг і ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу та стартапів, щоб обговорити ділові пропозиції, отримати інвестування та обмінятися контактами.

Упродовж конкурсу медіа-хаб «Твоє Місто» здійснюватиме трансляції відбіркових етапів конкурсу та представлятиме пітчинги і відеоблоги найцікавіших команд «StartUp Прорив».

«StartUp Прорив» триватиме з 27 вересня до 8 грудня 2018 року. Деталі проекту – на  сайті конкурсу.

Організатори конкурсу:
TechStartUpSchool, Національний Університет «Львівська Політехніка», Львівська міська рада
Генеральний партнер:
Центр Інновацій «Сходи в майбутнє»
Партнери конкурсу:
АТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Банк Восток», ПАТ «КредоБанк», Avalon Inc., SK Group, медіа-хаб «Твоє Місто».
 

Партнерська публікація

Фото надані організаторами,

головне фото: Студвей

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!