
Фото з відкритих джерел
Топ-5 подарунків на Миколая. Як місцеві компанії популяризують українські свята
Чай від «Майстерні мрії»
Натуральний карпатський чай від «Майстерні мрії» заготовляють досвідчені травники в екологічно чистих місцевостях. Тут немає жодних ароматизаторів чи домішок, а лише на 100% натуральна суміш трав і ягід.
У подарунковому упакованні – паперовій торбинці чи скляній банці – тут запропонують моночай або чай з композицій різних складників. Всі упаковки є прозорими, тож покупець завжди бачить, що купує.
За словами асистентки і партнерки «Майстерні мрії» Галини Штогрин, тут можна обрати трав'яний чай «Живиця», куди входять молоді пагони ялини, ромашка, плоди шипшини, материнка, чебрець, цвіт липи, лист кропиви, лист ожини. У чай «Тонізуючий» входить лист суниці, хаменерій, плоди глоду, цвіт липи, лист малини, меліса, лист ожини, плоди шипшини. А можна обрати просто моночай – м’яту, малину чи липу.
Обираючи чай з «Майтерні мрії», кожен автоматично допомагає соціалізуватися молоді з ментальною інвалідністю.
Читайте також: Миколай для захисників як традиція капелана дуди. Львів'ян просять зібрати подарунки військовим
«Ми – соціальне підприємство. Половину вартості кожної пачки чи банки чаю передаємо на розвиток центру для молоді з ментальними порушеннями. У нашій ГО «Майстерня мрії» зараз займається 11 хлопців та дівчат із синдромом Дауна, аутизмом, різними інтелектуальними порушеннями. Вилучені кошти спрямовуємо на їх соціалізацію», – каже Галина Штогрин.
Чай з серії «Хаменерій» запаковують у скляну банку, яку виготовляють власноруч: скло ріжуть, шліфують та стерилізують, щоб створити красиве і функціональне пакування та подбати про довкілля. Усе доповнюють дерев'яною кришкою. До речі, за програмою оборотної тари можна отримати знижку 25 грн на наступну покупку.
Читайте також: Де у Львові можна зустріти святого Миколая попри карантин
Чай у «Майстерні мрії» можна придбати в пакуванні по 30, 40 та 80 грамів. Ціни за композиції стартують від 52 грн за 30 г чаю. На 10 грн дорожче обійдеться моночай. Лінія «Хаменерій» – від 170 грн.
Обрати в якості подарунка до Дня Святого Миколая чаї з «Майстерні мрії» можна в їхній крамниці на пр. Шевченка, 14. Вхід через подвір’я, цокольний поверх. Також можна замовити на сайті.
Іграшки від «Зробив тато»
Чудовим подарунком до Дня Святого Миколая можуть стати іграшки та аксесуари з екологічно чистої сировини. Сьогодні таку крафтову продукцію у Львові пропонує компанія «Зробив тато».
Читайте також: «Новий рік буде добрим». Як стати волонтером-благодійником у Львові і допомогти потребуючим
За словами засновниці компанії Марії Гром, їхня основна спеціалізація – ялинкові прикраси та різдвяні елементи декору з фанери.
«Наша особливість в тому, що ми завжди хочемо популяризувати українське Різдво. Усі наші іграшки дуже настроєві, бо кожен, хто їх виготовляє, робить все лише з позитивом, добром та щирими емоціями», – каже Марія Гром.
Усі вироби повністю натуральні, а отже – безпечні, навіть якщо покриті фарбою.
У компанії «Зробив тато» в якості подарунка пропонують три види різдвяних шопок, що діти можуть самотужки розфарбувати – у набір входять пензлик та фарби. Також тут є чудові ялинкові прикраси, деякі – об'єднані в тематичні колекції, наприклад, казки, куди входять герої і книжечка.
Читайте також: «Діліться особистим досвідом Різдва», – 10 порад Владики Венедикта на час Різдвяного посту

«Львівська майстерня «Зробив тато» – це якісні дерев’яні вироби ручної роботи, які кортить взяти до рук, які приємно подарувати, які хочеться мати завжди поруч», – каже Марія Гром.
Щоб придбати виріб, достатньо зробити замовлення в інтернет-магазині на сайті. Також вироби з асортименту компанії можна замовити за номерами 063 656 30 16, 098 220 48 49 (офіс менеджер), а з питань індивідуальних виробів можна звертатись за номером 050 317 38 17, для гуртової співпраці – 067 374 64 60
Солодощі від «Горіхового дому»
Ще один смачний подарунок до Дня Святого Миколая – печиво від «Горіхового дому». Купуючи солодощі тут, ви даєте шанс на нове життя жінкам, які опинилися у кризі, адже 40% від прибутку пекарня скеровує на соціальні проєкти Фонду Горіховий дім, зокрема на утримання Центру інтегральної опіки для жінок, які опинилися у кризових ситуаціях.
За словами маркетологині «Горіхового дому» Юлії Сапіги, головна особливість печива і випічки – повністю натуральні інгредієнти. Барвників тут не знайти.
«Загалом у нас є 20 видів печива, серед яких – святкові набори з різними комбінаціями. Серед новинок – різдвяні набори із колаборацією виробів із скла від «Щось цікаве». У красиво декорованих баночках ми поміщаємо печиво і це відразу додає святковості», – каже Юлія Сапіга.
Десерти та печиво із пекарні «Горіховий дім» можна замовити і придбати на пр. Шевченка, 9 або на сайті. Телефон: (068) 655 65 67.
Свічки від Карітас УГКЦ Львів
Традиційно взимку благодійну акцію «Різдвяна свічка» організовує Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».
Читайте також: Львів'ян запрошують долучитись до акції «Святий Миколай пам'ятає про безпритульних»
За словами отця Андрія Сенейка, уже зараз волонтери починають декорувати свічки, щоб незабаром їх можна було продавати та розповсюджувати при церквах Львова. Більш масово свічки почнуть готувати ближче до Різдва.
«Цю традицію із декорування свічок зберігаємо вже багато років. Усі роботи виконує молодь з особливими потребами та інвалідністю. Зважаючи на цьогорічний карантин, більшість волонтерів свічки декорують по домівках. Далі їх будемо розповсюджувати парафіями та церквами. Зараз їх ще небагато, більше буде перед самим Різдвом», – каже отець Андрій Сенейко.
Шкарпетки від «Dodo Socks»
Мистецькі шкарпетки із портретами відомих художників з колекції «Art Box», гуцульські із оленями, карпатськими горами та лісами з колекції «Гуцульська скриня» чи шкарпетки із влучними висловами на кшталт «Яке їхало – таке здибало» або «Борщ – усьому голова» з колекції «Баба казала» – можуть стати настроєвим та емоційним подарунком до Дня Святого Миколая.
Ці яскраві шкарпетки є доступною альтернативою сірим будням.
За словами співзасновника компанії Андрія Плясуна, цього року вирішили додати ще більше подарункових боксів. Тобто тепер крім однієї пари, можна замовити цілу тематичну коробку, куди помістяться аж 5 пар шкарпеток. Також в набір можуть увійти не лише шкарпетки, а й білизна, яку пропонує Dodo Socks.
«Часто ідеї нам подають самі люди, коли пишуть в коментарях в соціальних мережах. Зараз бачимо, що львів’янам до вподоби культурна тематика, гори», – каже Андрій Плясун.
Читайте також: Львів’ян запрошують стати помічником святого Миколая
За його словами, у компанії працює цілий штат дизайнерів, які щоразу генерують нові ідеї. Розробка однієї тематики може тривати навіть до пів року.
Ціна за набір із 5-ти пар шкарпеток становить 400 грн. За одну пару доведеться викласти 80 грн.
До речі, усі офіси, працівники та дизайнерський склад працюють у Львові, а ось саме виробництво розташоване у м. Рубіжне Сєвєродонецького району, що на Луганщині. Зі слів Андрія Плясуна, вони довго шукали надійних партнерів. Наразі – це найкраща фабрика з усіх, з якими їм вдалося співпрацювати.
Читайте також: Коли школярі Львова та області підуть на зимові канікули
Придбати шкарпетки можна у крамничці Dodo Socks у Львові на вул. Федорова 2. Час роботи: з 12.00 до 21.00 без вихідних. Телефон крамнички: +38 063 419 8456. Також їх можна замовити на сайті.
Ольга Шведа
Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.
Міські акценти
- «Для візочника у Львові є два варіанти – дім і балкон». Що можна змінити?
- Де у Львові побачити копію дохристиянської писанки
- Що буде на місці «Добробуту» у Львові. Нові подробиці давньої історії
- Будинок з історією. Як колишній парафіяльний дім став приватним
- «Із грішми проблем нема». Коли у Львові добудують сміттєпереробний завод
- Із трамваєм чи без. Як планують змінити вулицю Миколайчука
- Паркування у Львові. Що змінилось та де найчастіше штрафують
- Наскладали дров, купили генератор. Як ОСББ Львова готуються до зими
- Без хліба, світла і зв’язку. Як Львів пережив ракетні удари
- «Маємо нову тенденцію». Як змінилася ситуація з орендою житла у Львові
- Білозора чи Вакарчука? Як у Львові перейменують вулицю великих математиків
- «Реально небезпечно». Що робити з електросамокатами у Львові
- «Крапля в морі». Чи вдалося зберегти туризм у Львові попри війну
- «Укрзалізниця» передає лікарню в центрі Львова. Що там буде
- «Це терапія, яка допомагає». Чи варто було проводити Свято музики у скорботний день
- З якими назвами вулиць у Львові ми попрощаємося
- «Треба йти до школи!» Яким буде навчання у Львові з 1-го вересня
- «Не буде червоної доріжки». Чи виграє львівський бізнес від скасування мит на товари
- Чи справді у Львові готові будувати квартири із кімнатами захисту
- Місто-фортеця, або Чим є Львів для путіна
- «На вас чекає смерть за Бучу, Ірпінь, Київ…» У Львові зняли відео, через яке виник скандал
- Як Львів підготувався до можливого нападу Путіна
- Як бізнес у Львові реагує на повідомлення про імовірний напад Росії
- Як отримати відшкодування за розірвані колеса через ями у Львові. Пояснення юриста
- Так продовжуватись не може. Як покращити онлайн-навчання у львівських школах
- Готель на ринку, або Коротка історія «Добробуту» у Львові
- Е-квиток у Львові. Усе про картки, ціни, пільги
- На вершині – пішохід. Що передбачає Піраміда мобільності у Львові
- Перехоплювальні паркінги, е-квиток і безпечні дороги. Що робитиме Львів для покращення мобільності
- Недовіра директорці. Що відбувається у львівському ОХМАТДИТі
- День Х. Коли у Львові запрацює е-квиток і чому не з 13 січня
- Замість автобусів може бути поїзд, або Що змінить у Львові електричка
- У Львові розробили перший тролейбус з автономним ходом. Навіщо він місту та куди поїде
- Одна бригада, сім батальйонів. Як у Львові планують організувати оборону у разі наступу Росії
- «Не дати їм будувати, щоб до них підходили всякі жулікі». У Львові виник скандал через будову на Княгині Ольги
- У яких районах Львова потрібне нове житло та чим виділятися на ринку первинного житла сьогодні
- «У Львові варто будувати кампуси». Що відбувається на львівському ринку нерухомості сьогодні
- «Україна для Росії пріоритет номер один». Аналітик – про можливе російське вторгнення
- «Далі знову буде ескалація». Аналітик про загрозу російського вторгнення
- «Зараз маємо пік». Як змінилась ціна на квартири у Львові
- «Думав, вона послизнулась». Водій маршрутки каже, що не зрозумів, що наїхав на монахинь у Львові
- Все можна робити швидше? Хто та як проєктує львівські вулиці
- Львів готує план, щоб повернути дітей до школи. Як це відбуватиметься
- «Посидіть дома, почитайте книжку». Андрій Садовий про нові обмеження у Львові
- На межі життя і смерті. Що відбувається та хто платить за лікування у лікарні швидкої допомоги
- «Нас зробили крайніми». Що у Львові з вакцинацією вчителів та як дають раду інші міста
- «Ми перестали розуміти, чого хоче покупець». Важливі думки після BookForum у Львові
- Як «спорт поза політикою» стає зброєю проти України
- Біля парку і за 15 хвилин до центру Львова. Які переваги пропонує ЖК Safe Town
- Моцарт виглядає для вас чужинцем, але дайте йому час
- Збережуть чи забудують. Що буде на території кераміко-скульптурної фабрики у Львові
- Усі чекають на апеляцію. Як розгортається справа шести засуджених поліцейських у Львові
- Чи справді спорт поза політикою. Як зреагували на позицію львівського спортсмена Горуни
- «Маємо прийняти нову реальність». Олексій Коган про Leopolis Jazz Fest
- Місто, де можна розвивати мистецькі ідеї. Ніколя Фасіно про «Французьку весну» у Львові
- «Караван історій». Що буде із кінотеатром у Стрийському парку
- Вода в місті. Як річка Зубра впливає на львів'ян і як її врятувати
- Квіти на руїнах. Що можуть збудувати у лісопарку «Погулянка»
- Як у Львові оновили унікальну браму в будинку, де жила дружина Грушевського
- «Підпільні» матрьошки. Як у Львові заробляють на російській символіці
- Як оплатити за воду, не виходячи з дому. Детальна інструкція
- Законсервований простір. Чого бракує культурі і відпочинку у львівському парку
- Так триває історія. Як демонтаж Монументу Слави у Львові змінює сенси територій
- Від підземелля до небес. Що унікальне можна побачити в соборі святого Юра у Львові
- Як не купити «проблемну» квартиру і чи реально повернути гроші. Розмова з юристом
- План на Великдень. Як церкви у Львові уникатимуть скупчень вірян
- Чи справді можна вакцинуватись залишковими дозами. Журналістський експеримент
- Навколо автовокзалу. Як врятувати від депресії новий район на околицях Львова
- Тут живе дух Львова. Чи зникне з мапи міста кінотеатр «Коперник»
- За тиждень Великдень. Як волонтерки у Львові напекли пів тисячі пасок для військових на Сході
- Епіфаній теж просив. Як у центрі Львова будують храм. Оновлена візуалізація
- Мистецький дух і дірява підлога. Як це – жити в будівлі театру в центрі Львова
- Забуте і нове. Як може змінитись обличчя Львова за кілька років. Візуалізація
- Мені треба тільки житло, розумієш? Історії непомітних
- Як занепав «символ Львова», або Чи зміниться щось на Стрийському автовокзалі
- Як у старі добрі часи. Хто такі садівники Львова і для чого вони місту
- «Пустіть в туалет!» Як це, коли у Львові не працюють громадські вбиральні
- Воля і розрахунки. Що потрібно, щоб запустити у Львові міську електричку
- Шлях вакцини. Як у Львові зберігають і перевозять «щит» від коронавірусу. Репортаж
- На невеликі квартири у Львові ціна зросла. Що змінилось на ринку нерухомості у час пандемії
- Продукти з'їмо самі. Як ресторани у Львові пішли на новий локдаун
- Весняне дежавю. Коли у Львові можуть ввести локдаун
- Два тижні на збір. Що буде із солодощами і кавою з переходу на Митній
- Два Львова. Як минуло перше онлайн-обговорення здорожчання проїзду в міському транспорті
- Тут живе дух Львова. Як дають собі раду бар «Корівка» і «Пиріжкова» на Словацького
- Як привчити львів’ян прибирати за своїми домашніми улюбленцями
- Без бюджету та з виконкомом. Як на сесії домовлялись депутати і Андрій Садовий
- Кав’ярні для чоловіків, цукерні – для жінок. Розваги і торгівля у Львові сто років тому
- Затори у Львові. Чому світлофори в місті працюють так, а не інакше
- Чемні/хамовиті. Громадський активіст про те, як паркуються у Львові та Києві
- Куди зникає дух Львова. Справа магазину на Краківській
- Викинули продуктів на сотні тисяч. Як бізнес у Львові пережив другий локдаун
- Берлін у центрі Львова. Як після реставрації виглядає брама на Князя Романа
- Труднощі перекладу? Що не так із українською мовою у Львові
- Автобуси і політика. Чому Садовий запитує у львів'ян, у кого місту купувати транспорт
- Новий рік та Різдво у Львові сто років тому і сьогодні. Історія, фото
- Дожити до ста. Дві історії довгожителів Львова
- Львівська ОТГ офіційно запрацювала. Як пройшло передноворічне засідання депутатів
- Бруківка, асфальт, камінь і знову бруківка. Сім п'ятниць вулиці Бандери
- Христос народився! Як львів'яни переходять на святкування Різдва 25 грудня