Топ-10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

161296 9
Вивчити англійську мову онлайн стає простіше. Пропонуємо вам підбірку ресурсів, де можна безкоштовно слухати аудіо-книги, спілкуватись з іноземцями та підтягнути граматику.
Фото: bridgesafghanistan.com

Фото: bridgesafghanistan.com

BBC Learning English - можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.

Livemocha - це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Livemocha - спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання - носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і /все це в режимі реального часу.


Bussu. На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської та російської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 порад, як швидко вивчити англійську

LinguaLeo - напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android - займатися можна в будь-який час і де завгодно.

Lingostan – пропонує онлайн-спілкування з носіями мови з будь-якого куточку світу. Уроки проводяться через Skype. При цьому навчатись можна як з професійним вчителем, так і з репетитором, котрий домоможе підтягнути розмовний рівень або вдосконалити вже набуті навики говоріння. Вчитель, у свою чергу, посприяє тому, аби ви правильно вивчали іноземну мову: слідували певній послідовності, опановували найважливіші аспекти, практикували та відшліфовували вивчене.


Duolingo - сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають переводити веб-сайти та інші документи. Крім сайта існують програми для iOS і Android.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 кіносайтів для вивчення англійської

ESLPod - жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

Lang8 - ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. У подяку, ви можете перевіряти їх вправи з російської мови.

Engvid - відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою - можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 ресурсів для вивчення англійської мови з допомогою іноземців 

Exam English - це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.

Loyalbooks - має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

Джерело: osvita.ua

 


Читайте також:
24 Лютого, 2020 09:07
Тоня Я користуюся платформою для практики англійської мови в текстовому і голосовому чаті [***]s://[***].online-lingo.com/. Так, це не безкоштовно, але цілком доступно. Зате я впевнена, що мене навчає професіонал.
($ 10 / місяць за текстовий чат) і ($ 50 / місяць по 15 хвилин в день за голосовий чат). Також на сайті є форум для практики мови з носіями (безкоштовно).
24 Липня, 2018 00:15
Олег Добро дня.
Хотіла би почути вашу думку щодо якості перекладу ось такого сервісу [***]://opentran.net/ukrainian/uk-en.html?language=ua . Чи варто його використовувати для поповнення словникового запасу?
2 Квітня, 2016 14:34
Юлія Безкоштовний український онлайн-ресурс для вивчення англійської: [***]://entelechy.com.ua/
Тут можна читати неадаптовані тексти в оригіналі незалежно від вашого рівня з миттєвими відповідниками українських слів, практикувати корисну лексику, закріплювати граматику тестами і дізнатись багато цікавого в процесі навчання!
8 Березня, 2016 14:44
Микола А ми Водимо нашого хлопчика школи з 3 років. Дуже задоволені результатом! Дитина в 4 роки чудово орієнтується в англійській мові, з задоволенням відвідує кожне заняття, заняття, проходить у веселій ігровій формі, з піснями, іграми, в невимушеній обстановці. За досить невисоку плату дитина отримує море позитиву, веселе спілкування, і безцінні знання, що знадо[***]ся в майбуьтньому [***]://boryslav-online.com.ua/archives/4815
4 Грудня, 2015 14:48
Богдан Дійсно цікаві та корисні портали
3 Грудня, 2015 16:42
Арсен Дякую вам, обов язково скористуюсь посиланнями
3 Грудня, 2015 16:23
Ігор Будь який професіонал вам скаже, що вивчення іноземної мови дорівнює самогубству. Кажу як професійний перекладач. Я б давав пораду звертатись до професіоналів свого діла, як наприклад компанія Anglik там дійсно знають свою справу.
3 Грудня, 2015 16:22
Юрко Дякую вам за пораду, цікавлюсь мовами, тому знадобиться
29 Квітня, 2015 17:40
Learn English Free online Enlish language video course at:
[***]://[***].lysaks.com/english
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!