8 громадських просторів, які з'являться у Львові цьогоріч. Візуалізація

11607 1
Олександра Сладкова, яка очолює відділ урбаністики в Інституті просторового розвитку, розповіла Tvoemisto.tv, над реалізацією яких проектів працюватиме її команда цьогоріч.
фото: we.org.uа

фото: we.org.uа

Як розповіла Олександра Сладкова в інтерв'ю для Tvoemisto.tv, у Львові є низка розпочатих, але нереалізованих проектів, які перенесли з минулого року. Керівниця відділу урбаністики перерахувала відтерміновані проекти, а також ті, які будуть реалізувати, згідно з попередніми планами. 

Алея і спортивні майданчики у парку «На валах»

Головну алею в парку «На валах» почали облаштовувати восени 2016-го року. Доробити мають навесні упродовж одного місяця: завершать покриття, встановлять лавки й освітлення. Також у парку з’являться кілька спортивних майданчиків – для петанку та баскетболу (ці проекти перемогли у конкурсі та фінансуватимуться у рамках Громадського бюджету).

Площа Кропивницького

Проект раніше був у підпорядкуванні області. Тепер його передали місту, аби відкоригувати та завершити. Цьогоріч тут докладуть нові плити, замінять ті, які вкрали, також висадять дерева, облаштують хідники.

Площа Маланюка

Тривають будівельні роботи. Архітекторка Олександра Лібич працює над облаштуванням декомунізованого простору. Без пам’ятника радянському письменнику Степанові Тудору, але з питним фонтаном. «Це буде маленький камерний громадський простір, де оркестр із філармонії зможе робити міні-концерти», – каже Олександра Сладкова.

Алея на вулиці Пулюя

На алеї вже встановили лавки та ліхтарі. Цьогоріч проведуть завершальні роботи – досадять дерева.

Громадський простір на вул. Широкій, 100

Після того, як мешканці «повстали» проти скейт-парку, тут вирішили облаштувати спортивні майданчики. Також з’являться додаткові зелені насадження.

Пішохідна алея на вулиці Трильовського

На алеї мають упорядкувати газони. Закупили приблизно десять різних видів кущів, які висаджуватимуть навесні.

Простір на вул. Володимира Великого – Тролейбусній

Газон, який не використовувався та слугував як шумозахист, тепер урізноманітнять: висадять дерева. Раніше тут вже встановили лавки та облаштували паркінг.

Громадський простір на вул. Миколайчука

Цього року впорядкують газони, висадять дерева, також замінять ліхтарі, які зламалися.

Окрім того, в Бюджеті розвитку заклали кошти на низку інших об'єктів: Громадський простір на вулиці Дорошенка, площа Кропивницького, пам’ятник депортованим на перетині вулиць Снопківської і Стуса, вулиця Котлярська, вулиця Рутковича, сад Благовіщення на вулиці Пасічній.

Детальніше читайте тут: Як змінять громадські простори Львова. Плани урбаністів на 2017-й рік


Читайте також:
6 Березня, 2017 12:00
Юля Ще немає в списку сквер на Знесіння - вул. Молочна
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!