У Львові призупинили дію антиалкогольної ухвали? (ОНОВЛЕНО)
Сьогодні в ефірі радіостанції "Львівська хвиля" пролунала інформація про те, що дію ухвали Львівської міської ради від 15 грудня 2011 року «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (окрім безалкогольного) на території м.Львова» призупинено. За нею, з 1 січня в місті заборонено продавати слабоалкогольні напої і пиво у кіосках, а у торгівельних закладах міста (окрім ресторанів, барів, кафе і клубів) продаж спиртного дозволено лише з 12:00 до 20:00.
Hero Image

13 січня 2012, 09:39

Як повідомляє «Львівський портал» з посиланням на "поінформоване джерело", Галицький суд Львова 12 січня прийняв рішення призупинити дію ухвали міської ради від 15 грудня минулого року.

За даними джерела, із позовом на цю ухвалу до суду звернувся один із підприємців, який оскаржує прийняття цього документа. Відтак суд для забезпечення цього позову і аж до закінчення його розгляду по суті призупинив дію ухвали.

У прес-службі Львівської міської ради медіа-порталу "Твоє місто" повідомили, що інформації про призупинення дії ухвали не мають. Повідомлення перевіряють.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"