Сьогодні у Львові тролейбус №9 їздитиме маршрутом №10
Сьогодні, 12 жовтня, до обіду тролейбус №9 їздитиме по маршруту тролейбуса №10, у зв’язку з падінням опори на вул Любінській.
Hero Image

12 жовтня 2012, 09:50

Про це повідомляє Гал Інфо, посилаючись на ЛКП «Львівелектротранс».

«Сьогодні зранку близько 08.00 год на вул Любінській біля магазину меблів впала опора. Пошкоджені контактні мережі. Зараз наші працівники та аварійні бригади проводять відновлювальні роботи. Постараємось до обіду усі роботи закінчити. Наразі ж тролейбус №9 їздитиме по маршруту тролейбуса №10 – по вул Кульпарківській та Виговського», - зазначив Олег Білокурий, заступник директора з руху ЛКП «Львівелектротранс».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"