70% українців упевнені в перемозі України, а підтримка Зеленського зросла втричі. Опитування

670 0
Важливо, що з грудня 2021 року підтримка дій Президента України зросла втричі.
Фото: stopcor.org

Фото: stopcor.org

70% українців впевнені, що наша країна зможе відбити напад російських окупантів, 16% – не впевненні. Рівень віри у власні Збройні Сили за останній тиждень суттєво зріс. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 26-27 лютого 2022 року.

У жодному регіоні не спостерігається переважання песимістичних настроїв. Найвищий рівень впевненості у Збройних Силах – на Заході та у Центрі (75-78%). Відносно нижчий – На Півдні та Сході (64-66%). 

Читайте також: Як відрізнити українську техніку від техніки російських окупантів

91% українців підтримують дії президента Зеленського. Не підтримують – 6%, не змогли відповісти – 3%. Важливо, що з грудня 2021 року підтримка дій Президента України зросла втричі. Ба більше, у всіх регіонах країни спостерігається надзвичайно високий рівень підтримки Зеленського: на Заході та у Центрі (більше 90%), на Сході та Півдні – понад 80%.

Додамо, що опитування проводили серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність становить 2000 респондентів. Метод опитування – CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, що українські військові, що сьогодні воюють проти російських окупантів, отримуватимуть по 100 тисяч гривень на місяць. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!