Політична реклама

8 ресторанів з терасами, з яких видно дахи старого Львова

147678 18
Львовом можна милуватись, просто гуляючи його вулицями. А можна піднятись трохи вище і побачити краєвиди, від яких захоплює подих. Tvoemisto.tv дізналось, де можна поєднати два приємні заняття: помилуватись дахами і панорамами старого Львова та смачно поїсти.

Тераса на даху готелю «Леополіс»

Час роботи: 17:00 – 23:00, вул. Театральна, 16 (за попереднім бронюванням).

Фото tvoemisto.tv

 

Тераса на даху готелю «Швейцарський»

Час роботи: 12:00 – 23:00, вул. Кн. Романа, 20. Ще одни вхід – з паралельної вулиці через ресторан «Велентино», вул. Нижанківського, 20. Тераса дворівнева.

Фото tvoemisto.tv

 

Тераса на даху пивної ресторації «Кумпель»

Час роботи: 11:00 – 24:00, просп. Чорновола, 2б.

Фото tvoemisto.tv

 

Бар «Панорама» на останньому поверсі готелю «Дністер»

Час роботи: 12:00 – 23:00, вул. Матейка, 6.

Фото tvoemisto.tv

 

Тераса на даху ресторації-музею «Гасова лямпа»

Час роботи: 10:00 – 02:00, вул. Вірменська, 20.

Фото tvoemisto.tv

 

Ресторан «Terrazza» готелю «Сент Федер»

Час роботи: 11:0 – 23:00, пл. Звенигородська, 3.

Фото tvoemisto.tv

 

Тераса на даху ресторану «Дім легенд»

Час роботи: 11:00 – 22:00, вул. Староєврейська, 48.

Фото tvoemisto.tv

 

Ресторан на останньому поверсі готелю «Панорама»

Час роботи: 07:00 – 01:00, просп. Свободи, 45.

ТЕГИ: тераси

Читайте також:
16 Серпня, 2016 14:52
Виталий В Панораме за фото с обзорной площадки администратор запросил 500грн, ганьба!
12 Лютого, 2016 06:34
иссис Интересно, в этих заведениях не выгоняют инвалидов и пенсионеров??? В последнее время часто попадаются такие новости из Львова. Другой раз думаешь, а вдруг в тебе тоже что-нибудь такое заметят и выгонят за то что у тебя красный шарфик, например, вдруг ты коммунист.
6 Червня, 2015 11:38
bornfree Запах в "Тerrazza" присутній , появляється під вечір . Мабуть ,щось не так з вентиляцією . Був там раз і спочатку було все добре , а під кінець "занесло" і в ліфті також . Але враження від ресторану і готелю все рівно тільки приємні .
4 Червня, 2015 01:35
Свят А як же славнозвісна ЗЕНІТКА з пивом над Криївкою?!!! Також багато можна побачити! Зпевнений, що ще є подібні місця у Львові.
6 Травня, 2015 10:31
Інна В списку нема Цитаделі, хоча звідти відкривається неймовірна панорама міста. Всім рекомендую!!
2 Квітня, 2015 18:02
Іра Вид з готелю Цитадель може і гарний, але ж на цьому місці був концтабір і загинули тисячі людей в камерах для смертників. Думаю, той хто це знає і пам"ятає, не буде там пити каву і насолоджуватись краєвидами.
1 Квітня, 2015 17:29
Анна Самий гарний і неймовірний краєвид на Львів відкривається з ресторану Гармата в готелі Цитадель
1 Квітня, 2015 15:21
Ольга Люблю відвідувати ресторан Terrazza, чудова кухня, демократичні ціни та справді гарний вид з вікон!
Не можу погодитись з попереднім відгуком: офіціантів "з фінгалом" в такому закладі бути не може, офіціанти в "Terrazzi" - хлопці і завжди виглядають охайно та доглянуто. Запаху олії чи подібних запахів з кухні також бути не може адже кухня знаходиться на 6 поверхів нижче :)
1 Квітня, 2015 01:43
Олександр Друзі. Відкривається новий заклад у Львові з неймовірною терасою. Я вже там був краєвид неймовірний. В самому центрі міста. Називається Патіфон. В торгівельному центрі Роксолана.
31 Березня, 2015 23:53
Саша У святому федері дуже неприємно пахло підгорілою олією і обслуговувала офіціантка з величезним фінгалом, враження феее
31 Березня, 2015 23:52
Людмила Франко В Панорамі дійсно крутий вид міста! Шикарний ресторан, неймовірно смачна кухня і люб'язне обслуговування! Приємно там проводити час в романтичній обстановці!
31 Березня, 2015 23:49
Людмила В Панорамі дійсно крутий вид! Шикарний ресторан, неперевершена смачна кухня і приємне обслуговування!!!
20 Травня, 2014 20:50
Олена Восканян А Майстерня Шоколаду?! В них також є тераса) і там солоденько!
17 Травня, 2014 20:54
Василь до Nelly Готель вже давно називаэться Панорама, а не Опера: [***]://panorama-hotel.com.ua/ua/
17 Травня, 2014 19:23
Тарас а про піцерію в ТЦ Магнус забули чи то тільки свої проплачені заклади рекламуєту?????
17 Травня, 2014 19:05
Nelly Погоджуюсь щодо цін, цікаво було б знати :)
І ще по останньому пункту готель називається "Опера", а "Панорама" - це назва самого ресторану!
17 Травня, 2014 18:47
Андрій Кумпель адреса - Чорновола 2б, а не 7
17 Травня, 2014 12:42
Наталя Ще бажано середній чек писати, або хоча б середня ціна ключових пунктів: кава, перші страви, основні страви
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!