Адаптивний карантин в Україні пропонують продовжити ще на два місяці

1008 0
Найближчим часом МОЗ ініціюватиме продовження карантинних обмежень перед Кабміном.
Фото: Unsplash

Фото: Unsplash

Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме Кабінету Міністрів подовжити карантинні обмеження на території України ще на два місяці.  Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на коментар міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

«Ми розпочали підготовку до нового навчального року спільно з МОН, готуємося, що буде з освітнім процесом, коли будуть вводитися додаткові карантинні обмеження. Сьогодні в Україні продовжує діяти адаптивний карантин. Зараз він до кінця літа, але попередньо ми проговорили з урахуванням тієї епідситуації, яку бачимо сьогодні в європейському регіоні. В Україні також треба буде подовжити як мінімум на два місяці, що ми найближчим часом ініціюватимемо перед Кабінетом Міністрів», – каже він.

Читайте також: Колективний імунітет на Львівщині запрацює, якщо вакцинувати щодня 12 тисяч людей

Ляшко додав, що у випадку, якщо на території країни збережеться зелений рівень епідемічної небезпеки, освітній процес розпочнеться без будь-яких карантинних обмежень, лише з тими карантинними правилами, що для всіх громадських закладів.

У випадку, якщо та чи інша область переходитиме на інший рівень епіднебезпеки, освітній процес буде продовжуватися, але тільки у разі вакцинації 80% освітян у кожному конкретному закладі освіти. За словами Ляшка, лише в деяких регіонах України вакцинували понад 50% освітян.

Нагадаємо, що У Міністерстві охорони здоров’я також розглядають створення стимулів для сімейних лікарів, які активно комунікуватимуть зі своїми пацієнтами щодо вакцинації проти Covid-19. Йдеться про можливість нарахування балів безперервного професійного розвитку за досягнення високих результатів охоплення серед підопічних. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!