У жовтні у львівському «Охматдиті» відбудеться благодійна місія реконструктивної хірургії для дітей з розщілинами губи, піднебіння та деформаціями лицевого скелету. Лікування та операції проводитимуть провідні спеціалісти зі США. Про це повідомила пресслужба медзакладу.
Захід триватиме вісім днів — з 12 до 19 жовтня. До Львова приїдуть американські фахівці, які спеціалізуються на найскладніших випадках у дітей. Серед них — краніо-фаціальний хірург світового класу Марк Гнатюк, ортогнатичний хірург Джон Сендз із Пенсільванії та пластичний хірург Джон Фродель, який проводить ринопластику дітям з розщілинами.
«Це вже дев’ятий візит американських колег до львівського «Охматдиту» з благодійною місією для допомоги українським дітям з найскладнішими вадами обличчя», — зазначили організатори.
Читайте також: У Львові шотландські хірурги безкоштовно оперуватимуть дітей
Місію координує Благодійний фонд «Християнська медична асоціація України» у партнерстві з Leap Global Missions, Razom for Ukraine та Ed’s Friends. Усі консультації та операції є безкоштовними.
Прийом пацієнтів відбуватиметься у Центрі дитячої медицини лікарні «Охматдит» у Львові на вул. Лисенка, 31.
Записатися можна за телефоном 38 (098) 776 23 55 або через онлайн-форму за посиланням.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.





