АТП-1 забезпечуватиме перевезення у Львові до закінчення конкурсу

1642 0
Виконком Львівської міської ради зобов’язав Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 із 1-го липня цього року забезпечити перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
Фото Олександра Шутюка

Фото Олександра Шутюка

Зокрема, йдеться про маршрути № 1А, 2А, ЗА, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 17, 24, ЗО, 34, 39, 13, 18, 22, 41, 43 до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу з визначення автомобільного перевізника на цих маршрутах. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні виконкому сьогодні, 30 червня, передає ІА ZIK.

«Львівському комунальному автотранспортному підприємству № 1 на виконання пункту 1 цього рішення надати право на укладення договорів оренди транспортних засобів», – зазначається у рішенні. Члени виконкому прийняли це рішення без обговорення, хоча присутні на засіданні представники перевізників намагались висловити свої зауваження.

Читайте також: Забрати у водія готівку. Дем’ян Данилюк про африканський транспорт Львова

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 31 березня вніс зміни до тимчасових договорів з автомобільними перевізниками, які здійснюють перевезення на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові, продовживши термін дії договорів до 30 червня 2017 року. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!