Біля Оперного театру запрацював фонтан

809 0
Цьогоріч у центрі міста функціонуватиме 11 фонтанів.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Фонтан біля Оперного театр у Львові вже працює. Загалом у центральній частині Львова вже відновили роботу всі фонтани. 

Зазначимо, що цьогоріч у центрі міста функціонуватиме лише 11 фонтанів (6 питних і 5 звичайних), натомість 5 історичних фонтанів залишаються закритими – йдеться про чотири фонтани на пл. Ринок і фонтан біля пам’ятника Діві Марії. Відновити їх роботу планують після перемоги.

«Минулого тижня ми розпочали відновлювати роботу наших водограїв після зими. Найбільше часу для запуску потребували фонтани біля Оперного театру і фонтан «Да Вінчі». Там складніший механізм роботи. Вчора ми завершили всі налаштування, відрегулювали роботу струменів води, відтак мешканці і гості нашого міста вже можуть насолоджуватися роботою цих фонтанів, які є окрасою нашого міста. Нагадаю, що фонтан біля оперного, фонтан «Да Вінчі» і фонтан на пл. Коліївщини працюють з 10:00 год і до 22:00 год», – розповів Віктор Дубиняк, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

Читайте також: Де у Львові збереглись кав'ярні з автентичним дизайном

Нагадаємо, у Галицькому районі міста працюватимуть фонтани біля Оперного театру, сухий фонтан на пл. Галицький (фонтан «Да Вінчі»), фонтан на пл. Коліївщини і два фонтани на вул. Коперника – «Криниця з левами» і «Володій».

А також 6 питних фонтанів – на пл. Ринок, два на пр. Свободи – біля оперного і на перетині з вул. П. Беринди, два на вул. Степана Бандери – біля Органного залу і на транспортному хабі, і фонтан на пл. Маланюка.

Також вже відновив роботу фонтан на пл. Двірцевій. Решта фонтанів, які розташовані в інших районах міста, в процесі відновлення роботи.

_____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!