!Фест планує збудувати шестиповерховий будинок біля парку культури у Львові

5529 0
Будівля може постати в горішній частині вулиці Героїв Майдану.

Про наміри спорудження будинку на шість поверхів свідчать матеріали, оприлюднені на сайті Львівської міської ради. Згідно з цими даними, у новобудові планують розмістити заклади для обслуговування населення.   

Крім того, детальний план передбачає трасування вулиці, передбаченої Генеральним планом міста як продовження вулиці Зарицьких. Також у планах – благоустрій зеленої зони вздовж цієї вулиці, яка межує з парком культури. Водночас у матеріалах не вказано назву компанії чи приватної особи, яка планує звести цей будинок.

Читайте також: Біля Стрийського ринку планують звести багаторівневий паркінг

Згідно з кадастровою картою України, ділянка під шестиповерхівку, вказана в проектній документації, належить «Холдингу емоцій «!Фест».

«Так, згрубша це наше, – повідомив у коментарі Tvoemisto.tv один із засновників компанії Юрій Назарук. Для того, щоб там щось в принципі будувати, має бути детальний план всієї території, якого Галицький район не має. Тому такий план мусять робити ті, що хочуть там щось будувати. Тут навіть не про будинок йдеться, а більше про загальний план. Ми ще не зупинилися на остаточному проекті».

Нагадаємо, наприкінці липня минулого року виконком Львівської міської ради відмовив ТОВ «Холдинг емоцій «!Фест» у наданні містобудівних умов та обмежень для спорудження багатоквартирного будинку по вулиці Героїв Майдану, 17а. Як пояснив тоді у коментарі Tvoemisto.tv  головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, відмова була зумовлена тим, що на той момент не було зонування Галицького району і не було детального плану території.

Тарас Базюк, Анна Журба


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!