Біля Стрийського ринку облаштують дві зупинки. Візуалізація

5938 0
Адміністрація ринку завершує оформлення дозволів для спорудження накриття.

Адміністрація Стрийського ринку планує облаштувати зупинки громадського транспорту на вулицях Шота Руставелі та Івана Франка. Зараз компанія завершує оформлення дозволів на спорудження стаціонарного накриття, яке захищатиме тротуар від дощу. Про це Tvoemisto.tv розповів заступник директора ТОВ «Стрийський ринок» Назар Сенів.

«Ми вирішили встановити маркізи (зовнішня система захисту від сонця і дощу) на вулиці Шота Руставелі, оскільки для використання інших технологій потрібно багато дозволів. Крім того, з технічної точки зору тут є труднощі, оскільки тротуар є не достатньо широкий, і якщо робити звичайну зупинку, то вона не відповідатиме нормативам. Зупинку ж на вулиці Франка облаштуємо трохи пізніше», – сказав він. Зараз компанія шукає підрядників, щоб встановити накриття.

Майбутня зупинка на вулиці Шота Руставелі з маркізами

Майбутня зупинка на вулиці Івана Франка

Тим часом згідно з домовленістю між керівництвом ринку та міською владою, для продавців квітів на тротуарі накреслили лінію на відстані 90 сантиметрів від стіни.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!