У Львові планують звести 12 двоповерхових котеджів замість багатоквартирного ЖК

5819 0
Йдеться про проєкт будівництва на вулиці Рудакі.
початкова візуалізація

початкова візуалізація

У Львові змінили проєкт житла на вул. Рудакі. Тепер там планують звести 12 двоповерхових котеджів замість багатоквартирного житлового будинку на 42 квартири. Про це повідомила пресслужба ЛМР. 

«Коли ми отримали документи щодо потенційного будівництва на вулиці Рудакі, ми виїхали на місце і побачили, що це територія із здебільшого садибною забудовою. Також там складні транспортні потоки і вузькі дороги, тобто багатоповерхове житло на цій ділянці – це досить проблематично. І це спільна позиція і мешканців, які там живуть, і міської ради, бо ми розуміли, що це будівництво створить багато проблем», – зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Після цього у Львівській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, на який прийшли мешканці вул. Рудакі та виступили проти зведення багатоповерхового житла на їх вулиці. Забудовник погодився відкликати заяву на отримання містобудівних умов та обмежень щодо багатоповерхового житлового будинку і фактично переробив проєкт.

Представники забудовника повторно ініціювали зустріч з мешканцями у Львівській міській раді. На зустрічі мешканцям презентували нові напрацювання щодо будівництва 12 двоповерхових котеджів на вул. Рудакі, замість 4-поверхового житлового будинку на 42 квартири. 

Окрім того, заїзд пропонують облаштувати не з верхньої частини ділянки, де є дуже вузька дорога, а з нижньої, що створюватиме менше незручностей для мешканців.

Представники ініціативної групи мешканців загалом підтримують оновлений проєкт, лише хочуть побачити детальніші напрацювання.

«Приємно, що в нас відбувається діалог, і місто це організовує. У цілому ідея приймається, воно реально вписується, зменшується забудова і щільність. Якщо цю концепцію забудовник розвине, ми хочемо побачити детальний проєкт: метраж, висоту. Ми зберемося з мешканцями і ознайомимося. І якщо всі погоджуються, то тиснемо один одному руку», – сказав Тарас Диндерис, військовослужбовець і мешканець вулиці Рудакі.

Після деталізації оновлений проєкт знову представлять мешканцям, а згодом розглянуть питання видачі містобудівних умов і обмежень.

Нагадаємо, на вул. Рудакі планували збудувати багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованим підземним паркінгом. Будинки мали бути чотириповерховими, а на території комплексу передбачили дитячі майданчики. 

Що нового хочуть збудувати у Львові, читайте за посиланням

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 
 
 
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!