Борці Львівщини стали чемпіонами Європи з козацького двобою

639 0
Усього на змагання з’їхалося понад 600 учасників з різних міст України, а також представники Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі.
фото: лода

фото: лода

У Харкові днями відбувся чемпіонат Європи з козацького двобою. Усього на змагання з’їхалося понад 600 учасників з різних міст України, а також представники Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі, Таджикистану та Литви. Уперше за багато років участь у змаганнях успішно взяла й збірна команда Львівщини.

У розділі «Герц-3», що є аналогом фул-контакт у ММА, чемпіонами Європи стали червоноградці Прокіп Павлюк та Антон Міщишин. Бронзовим призером став Дмитро Костюк. У боротьбі «Герц» немає обмежень у використанні прийомів.

Читайте також: Хто із львівських спортсменів може поїхати на Олімпійські ігри

У розділі «Борня-3», що є аналогом лайт-контакту у ММА віцечемпіонами стали Давид Стула з Червонограда та Максим Пігура зі Львова. Боротьба у розділі «Борня» відбувається на татамі, контакт є дозованим.

У розділ «Герц-2» чемпіоном Європи став червоноградець Станіслав Кущишин, віцечемпіонами – Антон Мішчишин та Дмитро Костюк. У розділі «Борня-2» золото змагань виборов Станіслав Кущишин, а бронзу – Давид Стула та Максим Пігура. Чемпіоном Європи у розділі «Боротьба», що є аналогом греплінгу став Прокіп Павлюк.

Для довідки

Козацький двобій – український національний вид змішаних бойових мистецтв. У змаганнях з козацького двобою участь беруть спортсмени різних видів. Це і каратисти, представники рукопашного бою, тхеквандисти, спортсмени змішаних єдиноборств, кікбоксери, боксери.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!