Ботанічний сад ЛНУ імені Франка вперше за три роки відкриють для відвідувачів
Навідатися можна буде вже від завтра і до середини жовтня.

13 травня 2023, 18:15

Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка вперше за три роки відкриють для відвідування, повідомляється на Фейсбук-сторінці закладу.

Зокрема, Ботанічний сад вже від завтра, 14 травня, і до середини жовтня буде доступним для відвідування.

Територія саду та оранжереї, які знаходяться за адресою вул. Черемшини, 44, будуть відчинені щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі.

Придбати квиток можна при вході на територію Ботанічного саду. Відвідувачів просять звернути увагу, що оплата квитків буде здійснюватися через термінал ПриватБанку тільки готівкою або карткою.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"