Будівлю на площі Міцкевича у центрі Львова не змогли продати вдруге

4461 0
Жодного учасника не допустили до торгів.
ФОТО З АУКЦІОНУ

ФОТО З АУКЦІОНУ

Аукціон з продажу будівлі «Укрексімбанку» на площі Міцкевича, 4, яку намагалися продати вже вдруге, скасували. Про це стало відомо з відповідного оголошення із сервісу Open.Market. 

Аукціон не відбувся через недопуск усіх сімох учасників до торгів. Жоден з них не зміг сплатити гарантійного внеску, який становив 21,5 млн грн.  Стартова ціна становила 430 млн 683 тис. грн. Загальна площа будівель «Укрексімбанку» становить 7108 м². Рухоме майно складається із 1904 одиниць.

Зазначимо, попередні торги з продажу «Укрексімбанку» відбулися 9 січня 2024 року. Стартова ціна лоту була 373,6 млн. У аукціоні взяли участь 13 учасників. Десятьом відмовили через несплату гарантійного внеску, який становив 18 683 496, 26 грн. Переможець аукціону зголосився купити будівлю за 412 мільйонів гривень. Однак результати торгів скасували.

Загалом на продаж виставили дві банківські споруди площею  2 467,3 кв.м та  4 271,9 кв.м. Одна із них є 5-поверховою адміністративною будівлею із мезоніном та підвалом.

Будівля розташована на першій лінії забудови – будівлю готелю реконструйовано під поточне використання в якості офісних приміщень. Вона має декілька вхідних груп як з фасаду так і з інших боків. Об’єкт складається з офісних приміщень, кабінетів та допоміжних приміщень, має санвузли.

Інша банківська споруда є 5-поверховою адміністративною будівлею з підвалом. На продаж виставили також технічний блок площею 368,8 кв. м, де на першому поверсі розташовані технічні приміщення – трансформаторна та котельня. 

Для довідки

За польських часів у будинку № 4 містився готель «Європейський», готель «Французький», видавництво «Культура і мистецтво», Академічна книгарня, міжнародне транспортне підприємство Освальда Раппопорта, спілка «Салон пластиків» і продаж картин, друкарня Кюблера, магазин електротехнічних товарів Добжанського і ювелірний магазин Яна Яжини. А за часів СРСР – готель «Україна» і кафе.

У 1950-х тут іще містився клуб працівників торгівлі й ательє індпошиву одягу, а у 1960-1990-х – подарунковий магазин «Смерічка». У 2006 року в будівлі, переобладнаній у стилі австрійського класицизму 60-70-х років XIX століття, відкрили центральний офіс «Укрексімбанку».

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!