
10 листопада 2020, 22:59
10 листопада 2020, 22:59
У Львові за майже мільйон доларів продають частину будинку на вулиці Олекси Новаківського. Будинок розташований поблизу церкви святого Юра. В оголошенні пропонують придбати його «під готель».
«Дуже сумна ситуація, коли продається частина будинку, купленого митрополитом Андреєм Шептицьким для потреб українських митців, але частина його на початку 90-х була приватизована, бо була гуртожитком (наслідки совка). Круто б було, якби місто чи країна викупили цю частину нашої спадщини для розширення Художньо-меморіального музею Олекси Новаківського», – пише на своїй сторійнці у Фейсбук львівянин Остап Лозинський.
У частині будівлі працює художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського – талановитого українського живописця і педагога.
Додамо, будинки на вулиці О.Новаківського переважно є пам’ятками архітектури місцевого значення. Зокрема триповерховий будинок під номером 2 частина колишньої заміської вілли художника Яна Стики. Він продав будинок митрополиту Андрею Шептицькому, аби там відкрили національний музей.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




