Частина громадського транспорту Львова почала курсувати довше

12747 0
Більшість автобусних маршрутів АТП №1 мають останнє відправлення о 21.00.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Із вересня у Львові частина громадського транспорту почала курсувати довше. Більшість автобусних маршрутів АТП №1 мають останнє відправлення о 21.00, а деякі – о 21.30.  

«Із вересня ми спостерігаємо, що перевізники почали курсувати довше. Більшість маршрутів мають останнє відправлення близько о 21:00. Частина автобуснів АТП №1 виїжджає з кінцевої о 21:30», –  повідомив у коментарі Tvoemisto керівник управління транспорту Львова Орест Олеськів.

Зокрема, найдовше курсують такі автобусі: №47А, №46-й, №9, №16, №18, №53, №48

Зазначимо, найдовше у Львові працює електротранспорт, який їде до Залізничного вокзалу. Зокрема, останній трамвайний маршрут №6 відправляється близько 23:00. 

Тарифи в громадському транспорті Львова

  • Готівкою – 25 гривень;
  • Банківською карткою – 15 грн;
  • Карткою «Леокарт» – 13 грн;
  • 6,5 грн – для студентів при оплаті студентською транспортною карткою «Леокарт»;
  • Проїзд для військових – безкоштовний (на підставі відповідних посвідчень);
  • Штраф за безквитковий чи незавалідований проїзд – 300 грн. 
     

При оплаті за проїзд готівкою пасажир має обов’язково отримати у водія разовий паперовий квиток з QR-кодом, який вже завалідований у системі АСОП. Також важливо перевірити, чи на квитку вказані фактичні час і дата здійснення поїздки. Квиток діє лише у межах кінцевих зупинок маршруту. Його потрібно зберігати впродовж всієї поїздки.

Читайте також: Залишок безкоштовних поїздок на пільговій Леокарт. Як перевірити

У львівському громадському транспорті необхідно сплачувати за багаж, якщо його розміри перевищують 60 см х 40 см х 20 см (за всіма вимірами одночасно), а також за предмети завдовжки понад 150 см та діаметром більше 10 см. Водночас, велосипед належить до ручної поклажі, тому перевозиться безоплатно. Це також стосується легкого персонального транспорту (самокат, моноколесо тощо), дитячого візка, санок та крісла колісного. 

Місячні проїзні картки для проїзду у електротранспорті можна придбати за 420 грн – електронний варіант та 430 грн – звичайний. 

Вартість місячного студентського абонемента – 210 грн та 215 грн відповідно. Місячна картка для підприємств, установ та організацій Львівської МТГ коштуватиме 500 грн.

Безкоштовна пересадка

У громадському транспорті у Львові працює безоплатна пересадка для власників ЛеоКарт.

При вході у салон завалідуйте свій проїзд транспортною ЛеоКарт. Після цього впродовж наступних 40 хв у вас є можливість здійснювати безкоштовні пересадки у будь-які інші транспортні засоби. 

Валідація при здійсненні пересадки у кожному наступному транспортному засобі є обов’язковою. Якщо пересадку не зареєструвати через валідатор – вона не відображатиметься у системі е-квитка і контролери ЛКП «Львівавтодор» її не побачать при перевірці валідацій. Відповідно пасажир ризикує отримати штраф за безквитковий проїзд.

Читайте також: Безкоштовна пересадка у громадському транспорті Львова. Відповіді на найпоширеніші питання

Кількість пересадок необмежена. Ви можете пересідати енну кількість разів на різні види транспорту, але не пізніше ніж 40 хв з моменту першої валідації. Тобто пасажир може реєструвати стільки пересадкових квитків, скільки встигне за цей проміжок часу.

Проїзд з усіма зареєстрованими пересадками в іншому транспорті коштуватиме як одна поїздка з ЛеоКарт – всього 13 грн зі загальною транспортною карткою та 6,5 грн зі студентською

Безоплатна пересадка у громадському транспорті Львова не поширюється на паперові квитки з QR-кодом. Вона діє виключно для власників транспортних ЛеоКарт

Деталі тут.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!