Частину кам’яниці на площі Ринок купить заснована три місяці тому фірма

3448 1
Початкова вартість лоту становила 50,4 млн гривень.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

Приміщення першого, другого поверхів та підвал кам’яниці на площі Ринок, 38 продадуть за 56,6 млн гривень фірмі, яку заснували три місяці тому. Результати аукціону опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro. Продажі.

На акціон подався лише один учасник – ТОВ «Крімсон Корп». Наразі фірмі повідомили про намір укласти договір на викуп приміщень. Початкова вартість лоту становила 50,4 млн гривень.

Читайте також: Кам'яницю у центрі Львова продають за 27 млн гривень

Площа приміщень – понад 481 кв. м. Будинок є пам’яткою архітектури національного значення та внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Нині будинок перебуває на балансі ЛКП «Старий Львів».

Згідно з даними системи Youcontrol, ТОВ «Крімсон Корп» зареєстроване у Києві у листопаді торік. Кінцевим бенефіціарним власником компанії є Альберт Маловічко, який також бере участь у електронних аукціонах як ФОП. Його батько Олексій Маловічко був директором системи електронних закупівель U.Biz.

Читайте також: На вулиці Чупринки продають частину приміщень Містопроекту

Поруч із кам’яницею розташований ресторан із акулами, яким володіє львівський бізнесмен Григорій Козловський. За останній рік він та пов’язані з ним компанії придбали у центрі Львова низку приміщень та будинків.

Додамо, що триповерховий будинок на площі Ринок, 38 збудували у ХVII ст. на місці попереднього міщанського будинку. Кам’яницю реставрували 1718 року, а сучасну основу корпусу збудували у 1884-1885 роках. Її назвали на честь одного з перших власників – Вільчівською.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
11 Лютого, 2019 15:10
Анатолій Злочінці "Прозорі" крадуть чесно! Лошари львські (більшість) дупатати матір рідну продадуть, повісить скоро народ и продавців і покупців і організаторів. Та там тільки підвал коштує 100 мільйонів. ЯКЕ ЛКП тварюки, майно належить ГРОМАДІ. Там продавти по квадратних метрах - в 10 разів дорожче обійдеться. ЛКП це прихована прокладка, яка від громади має тільки вкрадене "комунальне".
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!