Через Львів побудують міжнародну автомагістраль

5344 0
Україна та Польща підписали відповідний меморандум про будівництво транспортного коридору через Карпати.
фото: karpatskijobjektiv.com

фото: karpatskijobjektiv.com

Через Карпати планують побудувати міжнародну автомагістраль Via Carpatia, що має проходити через Львів. Меморандум про її будівництво підписали в Перемишлі міністр інфраструктури України Володимир Омелян та міністр інфраструктури та будівництва Польщі Анджей Адамчик, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

Читайте також: Транспортна магістраль Via Carpatia проходитиме через Львів та Київ. Візуалізація

Участь у проекті також беруть Болгарія, Чехія, Греція, Литва, Словаччина, Румунія та Туреччина. За словами Омеляна, коридор через Карпати дозволить використовувати транзитний потенціал країн-партнерів і допоможе інтеграції транспортних систем країн Східної Європи та ЄС.

Крім того, було обговорено будівництво транспортного коридору Go Highway та покращення залізничного сполучення між Польщею та Україною.

Нагадаємо, що Львів та Варшаву хочуть з'єднати євроколією.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!