Що вартісного збудували у Львові з часів Незалежності? Результати опитування

2905 0
На інтернет-порталі Tvoemisto.tv завершили опитування «Чим може пишатися Львів із часів Незалежності?» в контексті розвитку міста та архітектури. Для голосування було обрано нерепрезентативну вибірку споруд та будівель, зведених у часі незалежної України у Львові.
фото: stadion.lviv.ua, zik.ua, tvoemisto.tv

фото: stadion.lviv.ua, zik.ua, tvoemisto.tv

За результатами голосування, серед об’єктів та будівель, якими варто пишатися,  львів’яни віддали: перше місце – Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького (73 голоси), на другому – Сихівський міст (12), третьому – стадіон «Арена Львів» (11), четвертому – офісна споруда Soft Serve (4), на п’ятому – ТРЦ King Cross Leopolis (7).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим може пишатися Львів із часів Незалежності? Пам’ятники. Результати опитування

Думка експерта

У коментарі для Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський відзначив, що дуже визначальними для Львова є стадіон та аеропорт, як інфраструктурні об’єкти.

За словами львовознавця та екскурсовода Івана Радковця, як взірець збереження і продовження львівських традицій є будівля на пл. А. Міцкевича, 4 «Укрексімбанк».

«Міжнародний аеропорт – це великі можливості для нашого міста – в бізнесі й туризмі. А поява офісної споруди Soft Serve було очікуваним простором для міста, бо це робить наше місто інвестиційно привабливішим, – вважає співвласник Холдингу емоцій !FEST Андрій Худо.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!