Чим відрізнятиметься нова поліція. Три основні факти

5559 1
У четвер, 21 травня, Верховна Рада підтримала і прийняла за основу урядовий законопроект «Про Національну поліцію». Відповідна реформа органів Міністерства внутрішніх справ України має на меті підвищити якість і ефективність роботи поліції та збільшити рівень довіри до правоохоронних структур країни.

За словами Міністра внутрішніх справ України Арсена Аваков, який представляв Законопроект у Парламенті, після впровадження реформи Національна поліція України буде складатися з кримінальної та патрульної поліції, поліції охорони, спеціальної поліції та поліції особливого призначення КОРД (Корпус Оперативно Раптової Дії), повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Арсен Аваков зазначив, що згідно із положеннями законопроекту, основні завдання Національної поліції зводяться до превентивної та профілактичної діяльності, викриття і розслідування злочинів та адміністративних правопорушень, надання допомоги особам, які її потребують.

Для забезпечення прозорого відбору працівників визначені повноваження створюваних поліцейських комісій за участю громадських представників.

Щоб мінімізувати ризики корупції і задля моніторингу якості роботи передбачена участь громадськості і в дисциплінарних комісіях. Крім того, упроваджується підзвітність поліції не тільки Уряду, а й громадськості.

«Все це має за мету підвищити рівень довіри до правоохоронної структури та ефективності роботи поліції, – підкреслив Арсен Аваков.


Читайте також:
22 Травня, 2015 08:08
dfkmb "ТРИ ОСНОВНІ ФАКТИ":
1. Ничем.
2. Ничем особенным.
3. В принципе, ничем.
Ввиду вышеперечисленного, изменения необходимы!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!