Cьогодні у Львові розпочнеться конференція про Європу, цінності та ідентичність

1183 0
Участь у заході візьмуть науковці, письменники та політики.
Фото: Yusypovych.com

Фото: Yusypovych.com

Міжнародна конференція "Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність" розпочнеться сьогодні у Львові, інформує сайт українського представництва фонду Конрада Аденауера. Цей захід вперше пройде в Україні.

Відкриття конференції відбудеться о 18:30 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Як вказано у повідомленні, 6-9 червня у Львові зустрінуться письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи, щоб обговорити питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі.

Із Німеччини до Львова прибудуть голова Бундестагу Норберт Ламмерт, очільники Фонду Конрада Аденауера Ганс-Герт Петтерінг та Бернгард Фогель, а також науковець Біргіт Лермен.

З українського боку в заході візьмуть участь Міністр культури України Євген Нищук, міський голова Львова Андрій Садовий, письменник Юрій Андрухович. Він прочитає доповідь про своє бачення розвитку Центральної та Східної Європи.

Письменниці Ноемі Кісс і Мар'яна Гапоненко проведуть у рамках конференції читання своїх творів.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!