Данська компанія інвестує 2 млн євро для розширення виробництва у Львівській області

7674 0
Данська компанія «Крагелюнд Феніче Холдинг АпС» планує збудувати в селі Лозино на Яворівщині виробниче приміщення загальною площею 7200 квадратних метрів. Про це інформують у прес-службі облдержадміністрації.
фото: interiors.kiev.ua

фото: interiors.kiev.ua

Як йшлося у рамках зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із власником компанії, що відбулась у середу, 6 липня, власники компанії планують провести розширення виробничих площ існуючого виробництва з виготовлення меблів. А саме данці мають намір збудувати виробниче приміщення загальною площею 7200 кв. м.

Загальна вартість здійсненних інвестицій в 2016 році становитиме близько 2 млн євро.

Компанія буде займатися виробництвом м’яких меблів різної конфігурації для європейського ринку. Планується до листопада поточного року завершити будівництво нового об’єкту і запустити його в роботу.

Також цього року планується збільшення кількості працівників з 60 до 200 чоловік.

Зі своєї сторони Львівська облдержадміністрація звернулася з проханням до служб, які будуть причетні до надання дозволів і документів для початку роботи компанії, щоб ці процеси були максимально швидкими і всі погоджувальні документи було видано оперативно.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!