Де у Львові здавати батарейки та ртутні термометри: адреси

10725 0
У мережі з’явилась інтерактивна мапа, на якій позначені місця у Львові, де приймають небезпечні відходи.
фото: ecobezpeka.com, atbrovary.org, portal.lviv.ua, sloboda.net.ua

фото: ecobezpeka.com, atbrovary.org, portal.lviv.ua, sloboda.net.ua

За допомогою карти можна дізнатись, куди здавати використані батарейки, електронні відходи, акумулятори, пластикові стаканчики,  ртутьвмісні лампи, металобрухт, тощо. Мапу створило видання «Велика епоха».

Повна версія інтерактивної мапи тут.

Як користуватися мапою

1. Виберіть потрібне місто в меню праворуч.

2. Автоматично на мапі відображаються пункти прийому всіх видів відходів. Щоб показати на мапі пункти прийому певного виду відходів, натисніть на галочку «Вибрати/сховати всі», щоб приховати всі шари, а потім поставте галочку, щоб показати на мапі тільки той шар, який вам потрібен.

3. Щоб переглянути всі адреси точок прийому конкретного виду відходів, натисніть на «Всі пункти» під назвою шару відходів.

4. Щоб розкрити або приховати навігаційне меню, натисніть на кнопку «Список місць».

5. Щоб дізнатися подробиці про пункт прийому, натисніть на нього, і з'явиться вікно опису.

6. Щоб сховати все зайве на мапі, натисніть на кнопку праворуч >| («Сховати зайве»). Щоб відобразити їх знову — натисніть ще раз.

7. Щоб дізнатися більше про наш проект, натисніть на кнопку «Про мапу».

Читайте також: Куди львів’янам скаржитися на переповнені смітники: перелік контактів

«За наявності номера телефону в описі пункту, спочатку зателефонуйте відповідальній особі. Ми не гарантуємо, що всі пункти, які позначено на мапі, працюють — поки не ведеться постійний моніторинг кожного доданого пункту. Але ми можемо оперативно оновити інформацію, якщо отримаємо відповідне повідомлення від користувачів», — зазначають автори мапи.

Також користувачі можуть запропонувати новий пункт прийому відходів, якого немає на мапі. Для цього треба натиснути на кнопку «Додати пункт» і заповнити дані.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!