Де відпочити на Львівщині. Інтерактивна карта

24528 1
Карта відпочинкових місць в лісах Львівської області тепер доступна онлайн.

Розробив карту департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації спільно зі Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

«Для зручності та комфортну туристів, подорожуючих та мешканців регіону на карті позначено 35 місць, придатних для відпочинку та пікніку на природі. Мапа містить описову інформацію про кожен із цих рекреаційних майданчиків, зокрема фотографії і точні географічні координати», –  розповів в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Лев Захарчишин.

Читайте також: У Львові запустили мобільний додаток для туристів

В ЛОДА нагадують, що в межах Державного лісового фонду є ціла мережа еколого-пізнавальних рекреаційних об'єктів, маршрутів, стежок, місць активного відпочинку людей, облаштованих рекреаційних зон вздовж основних автодоріг для короткотермінового відпочинку подорожуючих. Зокрема, на території обласного управління лісгоспу представлені наступні види рекреації  для відпочинку населення:

-          15 екологічних стежок загальною протяжністю 111 км, в тому числі на Розточчі – 2 стежки («Вовковиця» та «Чортова скеля»), в Карпатах – 9 стежок, з яких найбільш відвідувані: «На гору Пікуй», «На гору Парашка», «На водоспад», «Долиною річки Кам’янка»;

-          19 еколого-пізнавальних маршрутів загальною протяжністю 134 км, в тому числі по підприємствах Поліської зони – 4 маршрути, на Опіллі – 2 маршрути («Підлиська гора» та «Свята гора»), на Передкарпатті – 2 маршрути («Ярина» та «Стільське городище»);

-          5 рекреаційних зон, з них найбільш відвідувані «Водоспад на річці Кам’янка» та «Тустань»;  

-          2 туристичні зони в урочищі «Дубина» та урочищі «Тустань».

Карта доступна двома мовами за посиланнями - українською та англійською.


Читайте також:
12 Квітня, 2015 12:12
man тільки не забувайте прибирати за собою
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!