Де знайти притулок в Карпатах. Мапа колиб, кошар і туристичних стоянок

8044 0
Волонтери продовжують оновлювати дані про прихистки і просять допомогти.
ілюстративне фото: www.gorgany.com

ілюстративне фото: www.gorgany.com

Керівник туристичного клубу Terra Incognita Тарас Рикмас оприлюднив мапу розміщення колиб, кошар і туристичних притулків в українських Карпатах. У коментарі Tvoemisto.tv він зазначив, що інформація про зупинки – з нових карт, перевірена за космознімками, але реальний стан усіх колиб невідомий, тож його потрібно уточнювати.

Читайте також: Не лижами єдиними. Що варто знати про піші мандрівки зимовими Карпатами

«Загалом інформація актуальна, колиби є, люди додають інформацію, сам їжджу перевіряю, доповнюю», – каже Тарас Рикмас.

Для того, щоб доповнити цей перелік, усіх, кому відомі такі місця для можливих зупинок, просять повідомляти на пошту rykmast@gmail.com. У листі потрібно вказати: назву по місцю розташування колиби; координати або приблизно описати місце розташування; надіслати фото (якщо маєте) та вказати рік; зазначити, що це (колиба пастухів, туристичний притулок, мисливський чи будинок лісників); скільки осіб може поміститись; чи є пічка або буржуйка.

Також волонтери просять повідомляти, якщо на карті виявлено помилку або якась колиба вже не існує чи в розваленому стані.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!