Держмитслужба підписала угоду з поляками на будівництво пункту пропуску «Краковець» на Львівщині

4416 0
На роботи витратять майже 7 млн євро польського кредиту.
Фото: Юрій Голик

Фото: Юрій Голик

Держмитслужба 10 липня підписала угоду з польською компанією «IDS-BUD» S.A. на виконання робіт з проєктування та будівництва нового пункту пропуску «Краковець» на Львівщині. Про це ідеться на фейсбук-сторінці Держмитслужби.

Це додаткова угода, підписана у межах Договору між Україною та Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

На пункті пропуску «Краковець» планується будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів для розмежування пасажирського та вантажного руху, а також відновлення існуючої інфраструктури пункту пропуску. Вартість робіт становить 6,9 мільйонів євро.

Читайте також: Яким буде пункт пропуску «Краковець» після реконструкції. Візуалізація

Додамо, що 25 червня українська сторона підписала додаткову угоду з польською компанією «UNIBEP S.A.» на реконструкцію пункту пропуску для автомобільного сполучення «Шегині».

За Договором про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги, Польща фінансує підтримку розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Проєкти, на які виділяються кошти, погоджуються обома сторонами. Розмір кредиту не перевищує 100 млн євро, з яких 25 млн ідуть на розбудову пунктів пропуску.

Додаткова угода набирає чинності через 15 днів з дати надсилання письмового підтвердження Міністерства фінансів Республіки Польща Міністерству фінансів України.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!