Для літніх людей у львівському геріатричному пансіонаті придбали нові ліжка. Фото

2396 0
Клуб Ротарі Lviv International, при підтримці Благодійного фонду "Нова Країна Україна" (Львів) та Клубів Ротарі в місті Оденсе, Данія, придбали лiжка літнім людям-мешканцям Львівського геріатричного пансіонату.
Фото: Євгеній Кравс

Фото: Євгеній Кравс

48 лікарняних ліжок передали як благодійний подарунок від лікарень в Данії. Клуб Ротарі Lviv International забезпечував доставку і встановлення ліжок в пансіонаті й придбав матраци, постільну білизну та подушки до них, а місцевий благодійний фонд "Нова Країна Україна" організував митне оформлення та ввезення ліжок в Україну. 

"Ці ліжка повністю обладнані для потреб мешканців пансіонату. Деякі з них – з необхідними електронними функціями, аби полегшити цим людям життя, – розповів Президент  Ротарі Lviv International Ларс Вестб'єрг. – Загалом, ми майже рік підтримуємо цей заклад, аби його мешканці і у поважному віці мали можливість жити повноцінним життям".

Читайте також: Президент Данської Бізнес Асоціації про клімат для підприємців у Львові

"Дуже важливо, аби мешканці пансіонату не відчували себе самотніми у житті і пам'ятали, що навколо є люди з добрим серцем. Тому я вдячний нашим данським колегам за таку допомогу мешканцям Львівщини. Сьогодні вони не лише передали їм  гуманітарну допомогу, а й подарували частину своєї доброти", – розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. 

Довідка. Ротарі Lviv International заснували 1 квітня 2016 року. Зараз цей клуб нараховує 40 учасників з 12 країн світу. Ідею створення нового міжнародного клубу мотивували бажанням українських та іноземних ротарійців мати англомовний клуб, в якому громадяни інших країн, що працюють та живуть у Львові, мали б можливість здійснювати свій внесок у добрі справи та підтримувати громаду Львівщини.

Фото: Євгеній Кравс


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!