Для львівської лікарні швидкої допомоги закуплять апарат ЕКМО за 9 млн грн

3804 1
ЛМР до бюджету Львівщини передала ще 7 млн грн.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Із бюджету розвитку Львова виділили 9 млн грн для лікарні швидкої допомоги на закупівлю апарату ЕКМО. Відповідне рішення прийняли під час засідання виконкому сьогодні, 4 березня.

Читайте також: Усе, що треба знати про коронавірус в Україні

Завдяки ЕКМО (Екстракорпоральній мембранній оксигенації) можна ефективніше лікувати пневмонію, яка може виникнути внаслідок ускладнення від коронавірусу.

Додамо, що ЛОДА виділила на боротьбу з коронавірусом у області 25 млн грн. За ці гроші вже закупили тест-системи, апарати штучної вентиляції легень та ще один апарат ЕКМО. ЛМР до бюджету Львівщини передала ще 7 млн грн та скерувала листи до МОЗ та Кабміну, оскільки місто досі не отримало тест-системи на виявлення коронавірусу.

Читайте також: Коронавірус в Україні: Як правильно користуватися антисептиком

Нагадаємо, у Львові та області людей із підозрою на коронавірус відправлятимуть у спеціальні бокси інфекційної лікарні. Всіх, хто з ним контактував, залишать на обстеження на обсервацію в Немирівський санаторій. 


Читайте також:
5 Березня, 2020 17:28
Олег Це добре. Скількох важкохворих цей апарат може підтримувати одночасно? 10% інфекованих потребують реанімаційної підтримки дихання.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!