Для львівського ОХМАТДИТу придбали новий бронхоскоп. Фото

3559 0
Старе обладнання для огляду внутрішньої поверхні бронхів і трахеї, що використовували у лікарні протягом 15-ти років, замінили новим.

Через відсутність фінансування, адміністрація лікарні не могла придбати необхідну техніку, тому шукала будь-які можливості знайти необхідні кошти. Львів’янин Остап Коркуна, який працює у Facebook допоміг організувати фандрейзингову акцію у соцмережі.

Сам бронхоскоп коштував $ 4500, а разом з усіма необхідними додатками – $ 9000. Збір коштів відбувався за сприяння неприбуткової організації Nova Ukraine, що займається підтримкою громадянського суспільства в Україні. 

Як повідомила Tvoemisto.tv голова медичного комітету ГО Львівський професійний альянс Андріана Мальська, перші кошти було зібрано на міжнародному юридичному форумі, організованому адвокатським об'єднанням "Арцінгер" ($ 1200). Ще $ 800 передали представники діаспори з міста Баффало (Нью-Йорк). Збір коштів організувала Віра Лещинська, яка емігрувала до США у віці 6 років. До понад $6500 пожертвуваних благочинцями через Facebook-акцію, організація Nova Ukraine також додала $400 з власного фонду.

"Таким чином з Америки ми отримали $ 7000, – зазначила Андріана Мальська. – Обладнання придбали не повністю: закуплено всі необхідні щипці для витягування сторонніх тіл різних розмірів та видів. Проте, не вистачило ще 4500 € на придбання оптики, яка дозволяє візуалізувати стороннє тіло чи патологічний процес. Збір коштів триває".


Опублікувала Марічка Мишок,
фото надала Андріана Мальська 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!