
09 жовтня 2024, 12:01
09 жовтня 2024, 12:01
Два перші трамваї моделі Vevey Be 4/8 вже прибули до Львова із швейцарського Берну. Про це повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.
«Вважаю, вони стануть прекрасним поповненням нашого парку трамваїв, які покращать якість і доступність перевезень нашим електротранспортом. Хочу подякувати народу Швейцарії та місту Берну за такий подарунок львівській громаді!» – зазначив Орест Олеськів.
Нагадаємо, що переобладнання трамваїв не потрібне, оскільки ширина колій у Берні та Львові однакова. Перед тим, як вийти на маршрути, трамваї повинні пройти випробування та отримати українську сертифікацію. Також їх планують обладнати системою безготівкової оплати.
Читайте також: «Заміни, заміни старенький трамвай»
Нові трамваї курсуватимуть на маршрутах №1 та №7. Крім трамваїв, проект передбачає також передачу запчастин, інструментів, навчання персоналу та аналіз трамвайної інфраструктури.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




