До рейтингу найкращих педагогів України ввійшла вчителька зі Львова

2746 0
Вона викладає історію, правознавство та громадянську освіту у ліцеї «Європейський».
фото: фейсбук зоряни тихойко

фото: фейсбук зоряни тихойко

Сьогодні, 15 серпня, престижна національна премія Global Teacher Prize опублікувала прізвища 50 найкращих вчителів України 2020 року. До переліку найкращих увійшла вчителька львівського ліцею Зоряна Тихойко.

Вона викладає історію, правознавство та громадянську освіту у ліцеї «Європейський», що на вул. Кульпарківській, 99 у Львові. Окрім цього, мала міжнародний досвід викладання та ознайомилася з трьома системами освіти: США, Європи та Близького Сходу.

Разом з учнями Зоряна Тихойко створює проєкти, серед яких: настільна гра з громадянської освіти, порятунок старовинної бойківської церкви в селі Кугаїв.

Нагадаємо, що напередодні три львівських вишів увійшли до рейтингу найкращих закладів вищої освіти в Україні.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!