Достатньо однієї дози вакцини. В Україні змінили правила в'їзду для іноземців

583 0
Іноземці серед іншого звільняються від карантинної заборони на в’їзд в Україну за наявності іноземного Covid-сертифікату.
фото: mnen.tk

фото: mnen.tk

Уряд дозволив в’їзд в Україну іноземцям, вакцинованим хоча б однією дозою. Відповідні зміни Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 18 серпня. Про це повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби.

Згідно з внесеними змінами до Постанови Уряду від 9 грудня 2020 року, іноземці серед іншого звільняються від карантинної заборони на в’їзд в Україну за наявності іноземного Covid-сертифікату, якщо такий сертифікат підтверджує вакцинацію від коронавірусу однією чи кількома дозами вакцин, включених ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Читайте також: Куди українці торік виїжджали найчастіше. Список країн 

Такий сертифікат має видати уповноважений орган держав-членів Європейського Союзу або уповноважений орган інших іноземних держав, з якими Україна уклала міжнародні договори про взаємне визнання таких сертифікатів.

Крім того, не підлягають самоізоляції після перетину кордону України чи прибуття з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя люди, які мають документ, що підтверджує вакцинацію однією чи кількома дозами вакцин, включених до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях або одужання.

Нагадаємо, що раніше в’їжджати з-за кордону без самоізоляції після отримання лише однієї дози вакцини (неповного курсу) могли лише громадяни України.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!