
10 серпня 2018, 08:29
10 серпня 2018, 08:29
9 серпня у Львові християни східного обряду відзначали престольний празник в пам’ять святителя Пантелеймона. Відтак у неділю, 12 серпня, у двох львівських храмах відбудуться святкові богослужіння. Про це інформує прес-служба ЛМР.
Святкові богослужіння:
— Храм великомученик Пантелеймона (вул. Навроцького, 23). Святкове богослужіння розпочнеться о 12.00, а перед тим, об 11.00 год., відбудеться освячення води.
— Храм великомученика Пантелеймона (вул. Княгині Ольги, 1а). Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год. Перед тим прочитають Акафіст до великомученика Пантелеймона та освятять воду.
Читайте також: До Львова привезуть мощі великомученика Пантелеймона Цілителя. Розклад богослужінь
Додамо також, що у Львові є низка капличок св. Пантелеймона, зокрема при храмі св. Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а), у госпіталі Західного регіонального управління Державної Прикордонної служби України Львова (вул. Личаківська, 107).
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




