Університетська лікарня Львова отримає державне фінансування. Що відомо

2591 0
Йдеться про лікарню Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
Фото: Вікіпедія

Фото: Вікіпедія

Лікарня Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького отримає державне фінансування за надання медичних послуг. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

«Прийняте урядом рішення дозволяє першим двом університетським лікарням працювати за програмою медичних гарантій, а отже сформувати стійку фінансову базу для забезпечення якісної меддопомоги та підготовки висококваліфікованих медичних фахівців. Кожен студент, інтерн та медик зможе вдосконалювати свої професійні навички на практиці, а пацієнти – отримувати ефективне лікування», – зазначив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Відтак, йдеться про фінансування за надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення. Окрім того, в межах цих змін до лікарень планують залучати і інших фахівців, проте, яких саме та на яких умовах, наразі не вказують. 

Читайте також: «Укрзалізниця» передає лікарню в центрі Львова. Що там буде

Нагадаємо, що раніше ця лікарня перебувала під управлінням «Львівської залізниці». Проте вже минулого року розпочали роботу над концепцією розбудови університетської лікарні на Львівщині з урахуванням європейського досвіду, зокрема Нідерландів.

Як раніше повідомила пресслужба МОЗ, вже цьогоріч університетська лікарня зможе укладати контракти з Національною службою здоров'я. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!