Двоє львівських борчинь позмагаються на чемпіонаті світу

1117 0
Чемпіонат світу з боротьби відбудеться у Норвегії.

Сьогодні, 2 жовтня, у столиці Норвегії стартує чемпіонат світу з боротьби. До складу національної збірної команди України увійшли дві представниці Львівщини, повідомляє ЛОДА.

У ваговій категорії 55 кг позмагається 18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту Олександра Хоменець.

Олександра здобула право представляти Україну на чемпіонаті світу, перемігши в контрольній сутичці ще одну львів'янку Христину-Зоряну Демко – бронзову призерку чемпіонату Європи 2021 року.

Тренують Олександру Орест Скобельський та Андрій Бирка.

А 27-річна Богдана Кокозей (Ящук) позмагається у вазі 50 кг. Тренує Богдану Андрій Пістун. Цьогоріч випускниця Львівського фахового коледжу стала переможницею Кубку України.

Боротьба у ваговій категорії Олександри Хоменець розпочнеться у понеділок, а у вівторок розпочне виступ на змаганнях Богдана Кокозей.